Dobierz oryginalne krzesła sztaplowane

Coraz częściej i chętniej aranżujemy nasze ogrody tak, aby były one miejscami odpowiednimi do odpoczynku. Nawet niewielki skrawek ziemi umożliwi nam ustawienie kilku mebli oraz stolika, dzięki czemu będziemy mogli pić poranną kawę w promieniach słońca czy rozkoszować się herbatą na świeżym powietrzu popołudniami. Jakie meble okażą się najlepsze? Oto kilka propozycji, które z pewnością odmienią oblicze Twojego ogrodu!

Meble technorattanowe – lekkie i funkcjonalne

Największym zainteresowaniem cieszą się bez wątpienia meble technorattanowe – są lekkie, łatwe w utrzymaniu czystości, niezwykle trwałe. Włókna technorattanowe wykonane są z tworzyw sztucznych, niezwykle odpornych na działanie promieni słonecznych, zmiennych warunków atmosferycznych. Tworzywo technorattanowe jest gładkie i nie posiada porów, przez co brud nie wnika w głąb jego struktury a powierzchniowe zabrudzenia można usunąć przy pomocy nawilżonej wodą ściereczki. Technorattan nie blaknie, nie ściera się – przez wiele lat zachowuje swój idealny wygląd.
Meble technorattanowe dostępne są w różnorodnych kolorach i rozmiarach. Możliwe jest więc dobranie elementów niezbędnych dla nas i wykorzystanie ich nawet na balkonie czy tarasie. 

Wygodne siedzisko – krzesła sztaplowane do ogrodu i na balkon!

Wielką popularnością cieszą się krzesła sztaplowane – to specjalistyczna konstrukcja, która pozwala na składowanie krzeseł (np. w czasie niepogody) jedno na drugim. Wszystko to dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu. Krzesła tego typu sprawdzają się zarówno w ogrodach, jak i tarasach czy balkonach. Są lekkie, przez co ich przesuwanie czy podnoszenie nie sprawia żadnego problemu. Zalety tych produktów z pewnością docenimy, kiedy nagła zmiana pogody pokrzyżuje nam plany grillowania – krzesła te można szybko złożyć w stos, przez co z pewnością zajmą niewiele miejsca i można łatwiej schować je przed deszczem. 

Stoły -  co wybrać?

Wybór odpowiedniego stołu może okazać się problematyczny – szeroka oferta różnorodnych producentów sprawia, że podjęcie decyzji zajmuje nam znacznie więcej czasu. Dopasujmy stolik do naszych potrzeb: określmy, jakie powinien mieć wymiary, ile zajmować miejsca oraz z jakiego materiału powinien być wykonany. Stawiajmy na konstrukcje stabilne. Lekkie stoliki okażą się problematyczne w przypadku większych podmuchów wiatru. 
Aby urozmaicić nasz zestaw wypoczynkowy możemy na stole postawić donicę z sadzonkami ziół czy kwiatów.