3140 Notodo

Donica z metalu 30x30 SAN REMO

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SANREMO303090
Ocena:

4.0

(3)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
Wysokość
490
392 PLN
-20% 98.00 zł taniej
Niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny - zapytaj o niego

Donica z metalu 30x30x90 SAN REMO 

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie dlatego potrzebujemy do 20 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Surowy i awangardowy styl loftowy, meble rodem z warsztatów rzemieślniczych, przestrzeni fabrycznych czy hal, prosta forma i nowoczesny design to to co cechuje nasze meble.  
Stojak SAN REMO 30x30x90 na doniczkę jest wykonany z profila stalowego zamkniętego 10x10 i malowany na wybrany przez Państwa kolor, dostępny w rożnych wysokościach. 

Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i  w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne oraz  industriale znajdują się rownież donice drewniane. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

Wymiary standardowe:

Donica: stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 10mmx10mm,

Wymiary osłonki po stronie zewnętrznej 

Długość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość:  90 cm

Materiał:

Całość malowana  na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Copyright © 2022.. notodo

Created by: xann marketing logo