3140 Notodo

Donica z metalu 30x30 SAN REMO

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SANREMO3030110
Ocena:

4.0

(3)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
Wysokość
369
290 PLN
-21% 79.00 zł taniej
2 dni robocze

Donica z metalu 30x30x110 SAN REMO 

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie z dbałością o detale, dlatego potrzebujemy do 14 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Stojak SAN REMO 30x30x110 na doniczkę jest wykonany z profila stalowego zamkniętego 30x30 i malowany proszkowo, dostępny w rożnych wysokościach. Wszystkie ramki są dostępne w kilku kolorach.

Kwietniki metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie na zmieniające się temperatury oraz wilgoć, więc z powodzeniem możesz ozdobić nimi nie tylko wnętrze domu, ale także swój balkon lub taras. Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i pod gołym niebem w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, posiadamy także modele strojne i artystyczne, jak np. kwietniki w kolorze złota lub miedzi z dekoracyjnymi listkami i gałązkami, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne i eklektyczne, wnosząc do nich nutę luksusu. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

 

Wymiary standardowe:

Donica: stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 12mmx12mm,

Długość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość:  110 cm

Materiał:

Całość malowana proszkowo na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Copyright © 2021 notodo

Created by: xann marketing logo