3143 Notodo

Donica z metalu 30x30x30 SONDRIO

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SONDRIO303030
Ocena:

4.7

(3)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
350
315 PLN
-10% 35.00 zł taniej
2 dni robocze

Donica z metalu 30x30x30 SONDRIO

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie z dbałością o detale, dlatego potrzebujemy do 14 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Kwietniki metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie na zmieniające się temperatury oraz wilgoć, więc z powodzeniem możesz ozdobić nimi nie tylko wnętrze domu, ale także swój balkon lub taras. Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i pod gołym niebem w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, posiadamy także modele strojne i artystyczne, jak np. kwietniki w kolorze złota lub miedzi z dekoracyjnymi listkami i gałązkami, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne i eklektyczne, wnosząc do nich nutę luksusu. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

Wymiary standardowe:

Stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 20mmx20mm,

Długość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość:  30 cm

Materiał:

Całość malowana proszkowo na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

 

Copyright © 2022.. notodo

Created by: xann marketing logo