Hokery do wyspy 90 cm – wygodne stołki kuchenne

Hokery do wyspy 90 cm – wygodne stołki kuchenne

Wyspa w kuchni to rozwiązanie coraz chętniej stosowane. Wyspa jest elementem, który pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania kuchennych przyborów, ale też dodatkowym blatem, który posłuży na wiele sposobów. Hokery do wyspy 90 cm sprawią, że wyspa będzie idealnym miejscem do podawania śniadania czy porannej kawy!

CORI – klasyczne hokery do wyspy 90 cm

hokery do wyspy 90 cm Cori

Klasyczna linia, ponadczasowy design oraz trwałe materiały – tak w skrócie opisać można klasyczne hokery do wyspy 90 cm CORI. Te wyjątkowe meble zmienią odbiór kuchni i sprawią, że wnętrze stanie się bardziej funkcjonalne i praktyczne. Stołki kuchenne CORI łączą w sobie świetne parametry techniczne oraz nietuzinkowy design – rewelacyjnie wpiszą się w styl industrialny, ale też minimalistyczny czy nowoczesny. Stołki wyróżnia prosta linia, zastosowanie metalowego stelaża oraz drewnianego siedziska.

Nowoczesne hokery do wyspy 90 cm TERAMO

hokery do wyspy 90 cm Teramo

Stołki TERAMO to hokery industrialne z oparciem, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych kuchniach. Taki dodatek zmieni odbiór wnętrza i zachęci do spędzania w nim większej ilości czasu. Hokery TERAMO zaprojektowano w stylu industrialnym – będą one nie tylko praktycznym elementem kuchni, ale też elementem, który podkreśla charakter wnętrza.

TIVOLI – hokery do wyspy 90 cm z niskim oparciem

hokery do wyspy 90 cm Tivoli

Nie ma wątpliwości, że jedną z najchętniej wybieranych aranżacji jest dzisiaj kuchnia loft. Elementem, który pozwoli na wykreowanie niebanalnego wnętrza w tym stylu, są hokery do wyspy 90 cm TIVOLI. Geometryczna linia stelaża przełamana została niskim oparciem, który nadaje stołkowi bardziej oryginalnego charakteru. Stołek wyposażono w siedzisko z litego drewna oraz podnóżek, który pozwoli na przybranie wygodniejszej pozycji. Jasny kolor drewna doskonale komponuje się z ciemniejszym stelażem.

Hokery do wyspy 90 cm  – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł
-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo