3133 Notodo

Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA 60x20x70

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
TAORMINA602070
Ocena:

5.0

(1)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
Wysokość
Długość
Szerokość
550
495 PLN
-10% 55.00 zł taniej
2 dni robocze

Donica z metalu TAORMINA 60x20x70

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie dlatego potrzebujemy do 20 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Surowy i awangardowy styl loftowy, meble rodem z warsztatów rzemieślniczych, przestrzeni fabrycznych czy hal, prosta forma i nowoczesny design to to co cechuje nasze meble.  
Stojak TAORMINA 60x20x70 na doniczkę jest wykonany z profila stalowego zamkniętego 15x15 i malowany na wybrany kolor, dostępny w rożnych wysokościach. 

Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i  w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne oraz  industriale znajdują się rownież donice drewniane. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

Wymiary standardowe:

Donica: stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 15mmx15mm,

Wymiary osłonki po stronie zewnętrznej 

Długość: 90 cm
Szerokość: 25 cm
Wysokość:  90 cm

Materiał:

Całość malowana  na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Copyright © 2022.. notodo

Created by: xann marketing logo