Konsola wąska 20 cm – prosty i ponadczasowy dodatek!

Konsola wąska 20 cm – prosty i ponadczasowy dodatek!

Szukając mebli i dekoracji, wpisujących się w styl industrialny, nie sposób przeoczyć konsole. Eleganckie konsole to ponadczasowe elementy, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w różnych częściach domu: przedpokoju, sypialni, salonie, domowym biurze. Wysoka jakość wykonana oraz ponadczasowy design sprawiają, że konsola wąska 20 cm jest jednym z chętniej wybieranych elementów dekoracyjnych.

AGROPOLI – praktyczna konsola wąska 20 cm do przedpokoju

konsola wąska 20 cm Agropoli

Przedpokój wita gości i daje pierwsze wrażenie o domu czy mieszkaniu – warto zadbać, by miejsce to było eleganckie i zaprojektowane w sposób praktyczny. Konsola do przedpokoju pozwoli nadać tej przestrzeni oryginalnego wyglądu. Konsola AGROPOLI zaprojektowana została z wykorzystaniem trwałych, metalowych profili oraz drewnianych blatów. Na konsoli znajdzie się dość miejsca do przechowywania koszyka z kluczami, poczty, magazynów czy wazonu z kwiatami.

Konsola wąska 20 cm do sypialni – model MERIDA

konsola wąska 20 cm Merida

Sypialnia powinna być zaaranżowana tak, by była jednocześnie funkcjonalna i przytulna. Kluczem są meble i dodatki! Konsola wąska 20 cm MERIDA to odpowiedni element do sypialni – odznacza się nietuzinkowym designem, a geometryczny stelaż podtrzymuje blat wykonany z litego drewna (do wyboru drewno dębowe i bukowe). Na konsoli umieścić można szkatułkę z biżuterią, ramki ze zdjęciami.

MODENA – wąska konsola do salonu

konsola wąska 20 cm Modena

Wąska konsola loft to również świetny element do dekoracji w salonie. Konsola MODENA pozwoli na eksponowanie zdjęć i pamiątek z podróży, jak również stanie się świetnym stolikiem na ulubione, domowe rośliny. Konsola MODENA posiada prostą konstrukcję z pojedynczym profilem tuż przy ziemi. Blat wykonany jest z litego drewna o wysokiej odporności na ścieranie, wnikanie brudu.

Konsola wąska 20 cm  – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-20%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
520 zł
650 zł
-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-27%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
4.5 / 10 (10 opinie)
400 zł
550 zł
-20%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
4.1 / 7 (7 opinie)
440 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo