Loftowe kuchnie – najciekawsze inspiracje

Loftowe kuchnie – najciekawsze inspiracje

Styl loftowy jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych w aranżacji mieszkań – loftowe kuchnie to niebanalna propozycja, która całkowicie odmieni wnętrze. Kuchnie loftowe łączą wysoką funkcjonalność zastosowanych elementów oraz elegancję. Kluczowe są tu również dodatki, które pełnią funkcję dekoracji!

Loftowe kuchnie z wyspą kuchenną

Loftowe kuchnie - hoker Treviso

Kuchnia loft to przestrzeń, która zachwyca – wnętrza takie łączą trwałe materiały, praktyczne rozwiązania i ciekawe aranżacje. We wnętrzach loftowych królują trwałe tworzywa: lite drewno, kamień, cegła, hartowane szkło, beton. Loftowe kuchnie wspierają codzienne przygotowywanie posiłków: poza praktyczną zabudową kuchenną nierzadko wykorzystuje się w nich także wyspy kuchenne. Obszerna wyspa w swoim wnętrzu posiada szuflady i półki, które pozwolą na wygodne przechowywanie garnków, patelni, przyborów. By wyspa była też przestrzenią roboczą, wystarczy ustawić przy niej hokery industrialne z oparciem. Stołki barowe TREVISO sprawdzą się w tej roli doskonale. Tak zaprojektowania kuchnia zyska na funkcjonalności!

Niewielkie loftowe kuchnie

Loftowe kuchnie - hoker Vasto

Również niewielkie kuchnie można zaaranżować w stylistyce loftowej. Umożliwią to odpowiednie, stylizowane meble, jak również industrialny stół do kuchni LAZISE, który warto uzupełnić dwoma stołkami VASTO. Wysoki stół o drewnianym blacie świetnie wpisze się w industrialne wnętrze i będzie przestrzenią podawania pysznych śniadań czy kawy. Ciekawym rozwiązaniem wydają się też stołki pomocnicze PRATO. Stołki barowe posiadają solidne, metalowe stelaże z podnóżkami, siedziska i oparcia tworzone są z naturalnego, litego drewna. Tak zaprojektowane krzesła zapewniają wygodę, wpływają też na odbiór przestrzeni.

Loftowe kuchnie - hoker Prato

Loftowe kuchnie – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł
-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo