3142 Notodo

Metalowy kwietnik na stojaku loft SYRAKUZY 20x20x90

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SYRAKUZY202090
Ocena:

5.0

(1)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
Wysokość
Długość

Metalowy stojak na kwiaty w stylu Loft Industrial SYRAKUZY 20X20X90

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie dlatego potrzebujemy do 20 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Surowy i awangardowy styl loftowy, meble rodem z warsztatów rzemieślniczych, przestrzeni fabrycznych czy hal, prosta forma i nowoczesny design to to co cechuje nasze meble.  

Metalowy stojak na kwiaty w stylu Loft Industrial SYRAKUZY, dostosowany do wymiaru, koloru, rodzaj wybarwienia do każdego zamówenia.

Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i  w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne oraz  industriale znajdują się rownież donice drewniane. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

Wymiary standardowe:

Stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 15mm x 15mm,

Długość: 20 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość:  90 cm

Materiał:

Całość malowana na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

 

Copyright © 2022.. notodo

Created by: xann marketing logo