3151 Notodo

Metalowy stojak na ręczniki loft BACOLI

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
BACOLI5020100
Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
350 PLN
15 dni

Infolinia i zamówienia telefoniczne

pn. - pt. 08:00 - 17:00 sobota 09:00 - 14:00

+48 538 585 642 Zadzwoń

Metalowy stojak na ręczniki loft BACOLI

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie dlatego potrzebujemy do 20 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu.

Surowy i awangardowy styl loftowy, meble rodem z warsztatów rzemieślniczych, przestrzeni fabrycznych czy hal, prosta forma i nowoczesny design to to co cechuje nasze meble.  
 

Wymiary standardowe:

Długość- 50CM

Szerokość - 20 CM

Wysokość - 100CM

Materiał:

Stelaż stal profil 20/20 malowany na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Metalowy stojak na ręczniki loft BACOLI

Domowa łazienka jest miejscem, które powinno umożliwiać relaks, odpoczynek, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. Wśród najnowszych trendów aranżacyjnych wymienia się łazienki zaaranżowane w stylistyce loft. Wnętrze takie będzie zachwycać i zwracać uwagę. Elementem, którego nie może w niej zabraknąć, jest metalowy stojak na ręczniki loft BACOLI.

Nowoczesny stojak na ręczniki BACOLI w stylu loft

Styl loftowy jest bez wątpienia jedyną z ciekawszych propozycji na aranżację wnętrz. Współcześnie jest chętnie wykorzystywany w domach czy mieszkaniach. Styl loftowy odznacza się pozorną surowością, wykorzystaniem trwałych materiałów, takich jak stal, lite drewno, szkło hartowane, kamień. Uwagę zwracają również stonowane kolory: czerń, biel, grafit, granat. Styl loftowy odpowiedni będzie zarówno do większych, jak i mniejszych łazienek. Elementami obowiązkowymi będą tu nowoczesne kabiny prysznicowe z dużymi przeszkleniami, ale też metalowe elementy wyposażenia. Warto dodać, że w stylistyce industrialnej brak jest klasycznych dekoracji – ich rolę przejmują funkcjonalne dodatki, takie jak metalowy stojak na ręczniki BACOLI.

Industrialny stojak na ręczniki BACOLI

Funkcjonalny stojak na ręczniki BACOLI loft to propozycja, która z pewnością zmieni estetykę łazienki. Designerski wieszak idealnie wpisuje się w stylistykę loftową, jak również minimalistyczną czy skandynawską. Stojak na ręczniki BACOLI wykonano z profili metalowych malowanych na wybrany kolor.  Stabilna, pełna podstawa podtrzymuje dwa wieszaki, ustawione w pewnej odległości od siebie i o różnej wysokości. Tak zaprojektowany stojak pozwala na swobodną cyrkulację powietrza oraz na szybsze schnięcie ręczników.

Copyright © 2023.. notodo

Created by: xann marketing logo