3141 Notodo

Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SEGNI303080
Ocena:

4.6

(7)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Kolor metalu
250 PLN
2 dni robocze

Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie z dbałością o detale, dlatego potrzebujemy do 14 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Stojak Segni 30x30x80 na doniczkę jest malowany proszkowo, wykonany z profila stalowego zamkniętego 15x15.  Wszystkie ramki są dostępne w kilku kolorach według Państwa preferencji. 

Kwietniki metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie na zmieniające się temperatury oraz wilgoć, więc z powodzeniem możesz ozdobić nimi nie tylko wnętrze domu, ale także swój balkon lub taras. Kwietniki metalowe doskonale sprawdzą się też w ogrodach zimowych, na werandach i pod gołym niebem w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu, obok prostych i minimalistycznych kwietników metalowych, posiadamy także modele strojne i artystyczne, jak np. kwietniki w kolorze złota lub miedzi z dekoracyjnymi listkami i gałązkami, które pięknie dopełnią aranżacje klasyczne i eklektyczne, wnosząc do nich nutę luksusu. Tego typu kwietniki będą także pasować do salonów i sypialni w romantycznym, sielskim stylu.

Wymiary standardowe:

Stalowa blacha 2mm,

Stelaż: profil 12mmx12mm,

Długość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość:  80 cm

Materiał:

Całość malowana proszkowo na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Copyright © 2022.. notodo

Created by: xann marketing logo