3187 Notodo

Sejf do kampera przyczepy na wymiar

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0 zł
Kolor metalu
750 PLN
1046
-28% 295.50 zł taniej
15 dni

Infolinia i zamówienia telefoniczne

pn. - pt. 08:00 - 17:00 sobota 09:00 - 14:00

+48 538 585 642 Zadzwoń

Sejf do kampera / przyczepy kempingowej jest wykonany ze stali o grubości 3 mm i pokryty odporną na uderzenia i zarysowania teksturowaną farbą w kolorze czarnym lub szarym. Drzwi wykonane są ze stali o grubości 2x3mm i wyposażone w zamek bezpieczeństwa z podwójną listwą. Utwardzona manganem płytka blokująca zapobiega wierceniu. Dzięki drzwiom wewnętrznym o szerokości 3 cm mobilny sejf jest optymalnie zabezpieczony przed wyważeniem. Dodatkowo drzwi zabezpieczone są kątem chwytu 15 mm na całej szerokości. 

Waga: 5kg

Wysokość: 10
Długość 20
Szerokość: 30

 

Sejfy w kamperze - postaw na bezpieczeństwo!

Zabezpieczenie wartościowych przedmiotów i gotówki w podróży jest bardzo ważne. Niestety, turyści wciąż narażeni są na wiele ataków ze strony złodziei, którzy stale odwiedzają popularne miejsca. Jeśli nie chcesz stracić cennej biżuterii lub gotówki podczas wyjazdu, możesz zostawić wszystkie ważne przedmioty w kamperze, schowane głęboko w sejfie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się spokojem psychicznym i faktycznie odpocząć na wakacjach, nie martwiąc się o utratę ukochanych pamiątek rodzinnych.

Dlaczego warto zadbać o sejf do kampera? 

O ile monitoring na zabezpieczonych kempingach może umożliwić znalezienie złodzieja, o tyle na odludziu może być to niemal trudne. Nie wierzymy, że niebezpieczeństwo jest tego warte, dlatego korzystanie z sejfu jest absolutnie rozsądnym wyborem, jeśli obawiasz się utraty dużej ilości pieniędzy lub nie chcesz pozostawiać cennych rzeczy bez nadzoru. Sejfy stalowe od innych rodzajów sejfów odróżniają się zwykle grubymi ścianami i dodatkowymi zabezpieczeniami. Dwupunktowe zamknięcie stosowane w sejfach sprzedawanych w naszym sklepie z artykułami kempingowymi CarGO! zapewnia bezpieczeństwo drogiego bagażu w każdych okolicznościach. 

Jaki sejf powinieneś kupić do swojego kampera? 

Tradycyjny stalowy sejf jest bez wątpienia wart ryzyka. Choć trzeba wziąć pod uwagę wagę takiego sprzętu, jest to jedno z największych zabezpieczeń. Sejfy ważą zazwyczaj od kilku do kilkunastu kilogramów, co w kamperze lub przyczepie kempingowej może mieć znaczenie. Wybierz więc jeden z naszych lżejszych sejfów, jeśli zależy Ci na tym, aby waga sprzętu była jak najmniejsza. Sejfy Dometic to jeden z oferowanych przez nas sejfów. Wyróżniają się one ze względu na swoje pomniejszone rozmiary i niską wagę (7,4 kg). 

Czy stosowanie sejfów w kamperach jest bezpieczne? Niewątpliwie tak!!! W podłodze pojazdu znajduje się płyta montażowa, która umożliwia bezpieczne zamocowanie kasety. Dzięki temu niemożliwe jest jej podniesienie i wyniesienie poza samochód, co skutecznie zapobiega kradzieży bezcennych przedmiotów. Wszystkim, którym zależy na trzymaniu cennych przedmiotów na otwartej przestrzeni, radzimy zabezpieczyć swój majątek w ten sposób! 

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo