Wyspa kuchenna industrialna – postaw na modne wnętrze!

Wyspa kuchenna industrialna – postaw na modne wnętrze!

Sukces w kuchni zależy od odpowiedniego zaaranżowania tego pomieszczenia – wyspa kuchenna industrialna to propozycja, która całkowicie odmieni wnętrze i sprawi, że stanie się ono bardziej funkcjonalne. Nowoczesne wysypy kuchenne warto wykorzystywać w dużych i średnich pomieszczeniach.

Wyspa kuchenna industrialna jako dodatkowy blat roboczy

wyspa kuchenna industrialna - stołek barowy Vasto

Wyspa kuchenna industrialna to świetne uzupełnienie kuchni w stylistyce loftowej. Taka wyspa przede wszystkim zwiększy funkcjonalność przestrzeni, ale też może okazać się dodatkiem, który uprzyjemni życie domownikom. Wnętrze wyspy kuchennej wypełniają szuflady i półki – znajdzie się tam dość miejsca na kuchenne przybory, garnki i akcesoria. Blat wyspy wykorzystywany jest przede wszystkim jako przestrzeń robocza, odpowiednia do szatkowania warzyw, przygotowywania sałatek. Aby móc wygodnie pracować przy wyspie kuchennej, warto wybrać ponadczasowe hokery VASTO. Kuchnia loft uzupełniona o stołki barowe zyska na elegancji! Te klasyczne hokery zaprojektowano z wysoką dbałością o detale: metalowa konstrukcja posiada podnóżek, siedzisko wykonane jest z litego drewna dębowego. Krzesło takie zapewni komfort i wygodę podczas pracy.

wyspa kuchenna industrialna - stołek barowy Vasto

Wyspa kuchenna industrialna – miejsce do podawania posiłków

wyspa kuchenna industrialna - stołek barowy Teramo

Wyspa kuchenna industrialna to także świetne rozwiązanie, by kuchnia stała się jadalnią. Blat kuchni idealnie sprawdzi się do podawania śniadania domownikom czy też do popijania porannej kawy. By blat wykorzystać jako funkcjonalny stół, wystarczą wygodne krzesła. Hokery industrialne z oparciem pasować będą idealnie! Hokery TERAMO oparto na stabilnych, metalowych konstrukcjach, a siedzisko i wygodne oparcie wykonano z litego drewna. Taki stołek barowy zapewni komfort, odpowiednie podparcie i stanie się elementem, który podniesie estetykę przestrzeni.

Wyspa kuchenna industrialna – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł
-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo