Formy płatności

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

  1. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
  2. Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu Paypal
  3. Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PayU.pl
  • Przelew elektroniczny: Klient wybiera bank, w którym ma konto, a następnie jest przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. 
  • Przelew tradycyjny: klient otrzymuje zlecenie przelewu w formie blankietu, który może zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w oddziale banku lub poczty.
  • Karty płatnicze: płatność w internecie odbywa się tą samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie. 
  • Portfele elektroniczne: Poprzez PayU dostęne są również płatności przez Blik, Visa Checkout, Masterpass.Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:
  • PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000 zł w całości opłacony, NIP: 779-23-08-495.

Termin płatności:

  • W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem lub płatności elektronicznych, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży, po tym czasie zamowienia są automatycznie anulowane.
  •  

 

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo