Loft – aranżacje w najmodniejszym stylu!

Loft – aranżacje w najmodniejszym stylu!

Jedną z ciekawszych propozycji na wnętrza są mieszkania loft – aranżacje takich wnętrz zaskakują, przyciągają wzrok, są też niezwykle funkcjonalne. Styl loftowy jest dzisiaj jednym z najchętniej wykorzystywanych, zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach. Długo kojarzył się on z przestrzeniami takimi jak puby czy restauracje. Dzisiaj widać go w polskich domach!

Salon loft – aranżacje dla małych i większych pomieszczeń

loft aranżacje - meble Florencja

Sercem każdego domu jest salon lub pokój dzienny. Nie trzeba wiele, by stworzyć salon loft – aranżacje takiej przestrzeni to przede wszystkim wykorzystanie wygodnego kompletu wypoczynkowego, loftowych stolików kawowych, praktycznych dekoracji. Gości warto zaprosić na wspólną kawę podaną na stoliku FLORENCJA. To klasyczny, ponadczasowy mebel w stylistyce industrialnej o stabilnym stelażu i drewnianym blacie.

loft aranżacje - meble Livorno

Przy fotelu warto wykorzystać stolik wsuwany pod kanapę. Nowoczesny stolik LIVORNO pozwoli mieć filiżankę z herbatą czy książkę zawsze w zasięgu ręki. Stolik posiada przemyślaną konstrukcję oraz blat wykonany z litego drewna.

Dekoracje loft – aranżacje z kwiatami

loft aranżacje - meble Sirmione

We wnętrzach loftowych wykorzystywane są tworzywa takie jak lite drewno, kamień, beton, szkło hartowane. By nadać wnętrzom bardziej przytulnego charakteru, warto postawić na dekoracje: grafiki na ścianach, kwiaty. Ulubione rośliny warto osadzać w donicach industrialnych, tworzonych z metalu lub z litego drewna. Osłonka na donice SIRMIONE świetnie wpisze się w loftowe wnętrza i sprawi, że możliwe stanie się eksponowanie ulubionych filodendronów czy fikusów. Osłonka osadzona jest na stabilnej podstawie z metalu. Osłonka dostępna jest w dwóch rozmiarach. Wysokie osłonki sprawdzą się też świetnie do osadzania roślin zwisających, np. epipremnum.

Aranżacje loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-30%
Stolik kawowy dębowy do salonu FLORENCJA
4.9 / 7 (7 opinie)
630 zł
900 zł
-30%
nowość
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
4.7 / 12 (12 opinie)
385 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo