Mała łazienka w stylu industrialnym – jak ją wykreować?

Mała łazienka w stylu industrialnym – jak ją wykreować?

Niewielkie łazienki nie muszą być powodem, dla którego rezygnuje się z ciekawej aranżacji. Mniejsza przestrzeń także daje wiele możliwości! Mała łazienka w stylu industrialnym to niebanalna propozycja oraz możliwość stworzenia wnętrza, które codziennie będzie zachwycać. Jakie elementy do jej aranżacji wybrać?

Funkcjonalna mała łazienka w stylu industrialnym

Łazienka loft to jeden z popularniejszych sposobów na to, jak zaaranżować tę przestrzeń. Styl loftowy pozwoli wydobyć piękno z wnętrza, sprawi, że pomieszczenie wyda się optycznie większe. Dzięki prostym dodatkom mała łazienka w stylu industrialnym stanie się bardziej praktyczna. Proste przedmioty codziennego użytku zmienią to miejsce w wyjątkową strefę relaksu.

Stojak na ręczniki BELLUNO – mała łazienka w stylu industrialnym

mała łazienka w stylu industrialnym - stojak na ręczniki Belluno

Nowoczesny stojak na ręczniki BELLUNO idealnie wpisuje się we wnętrza loftowe. Stojak wykonano z metalowych profili zabezpieczonych przed odkształcaniem, a solidna podstawa zapewni stabilność konstrukcji. Stojak loftowy BELLUNO to trzy osobne wieszaki, umiejscowione względem siebie w takiej odległości, by między nimi mogło cyrkulować powietrze. Pozwoli to na szybsze schnięcie ręczników.

mała łazienka w stylu industrialnym - wieszak na ręczniki Tropea

Mała łazienka w stylu industrialnym ozdobiona może być też praktycznym wieszakiem TROPEA, składającym się z dwóch niezależnych elementów. Wieszak TROPEA pozwoli na umiejscowienie czystych ręczników w widocznym miejscu na ścianie.

Mała łazienka w stylu industrialnym – postaw na detale!

mała łazienka w stylu industrialnym Metalowy stojak na papier toaletowy loft ORTE

Elementem, którego nie może zabraknąć w małej łazience industrialnej, jest stojak na papier toaletowy ORTE. Prosty, minimalistyczny stojak wykonano z trwałych profili metalowych. Czarny kolor rewelacyjnie wpisze się we wnętrza loftowe, ale też skandynawskie czy minimalistyczne. Stojak posiada stabilną, kwadratową podstawę oraz profil służący do przechowywania większej ilości rolek papieru.

Mała łazienka w stylu industrialnym – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Metalowy wieszak na ręczniki loft TROPEA 60X15
5.0 / 1 (1 opinie)
225 zł
250 zł
-20%
Metalowy stojak wieszak na ręczniki BARI w sytlu loft
4.3 / 6 (6 opinie)
320 zł
400 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo