Mała łazienka w stylu loftowym – propozycje aranżacji

Mała łazienka w stylu loftowym – propozycje aranżacji

Chcąc stworzyć wyjątkowe wnętrza we własnym mieszkaniu, warto rozważyć styl industrialny – mała łazienka w stylu loftowym czy też sypialnia industrialna to ciekawe koncepcje, które bez trudu wprowadzimy w życie. Jakie rozwiązania wykorzystać w małej łazience, aby stała się ona bardziej funkcjonalna? O czym warto pamiętać podczas aranżowania tego wnętrza?

Mała łazienka w stylu loftowym – jak wykreować niebanalne wnętrze?

Łazienka ma być przestrzenią, gdzie czujemy się swobodnie i komfortowo. Mała łazienka w stylu loftowym będzie wnętrzem o zachwycającym wyglądzie, ale i przestrzenią dopasowaną do konkretnych potrzeb. Pomogą w tym dekoracje industrialne oraz odpowiednie meble. Łazienka industrialna powinna być utrzymana w stonowanych kolorach bieli i czerni, warto w niej wykorzystać materiały takie jak impregnowane drewno czy struktury imitujące kamień. Istotne są detale i dodatki!

Metalowy wieszak TROPEA do małych łazienek w stylu loft

Odpowiedni wieszak na ręczniki to podstawa w łazience – wieszak pozwoli na odwieszanie ręczników kąpielowych czy do rąk w miejsce, gdzie tkanina będzie mogła przeschnąć. Jedną z oryginalniejszych propozycji w stylu loftowym jest metalowy wieszak na ścianę TROPEA, który świetnie uzupełni wnętrze i pozwoli na zachowanie jego wysokiej użyteczności.

mała łazienka w stylu loftowym - stojak na ręczniki

Wieszak na ręczniki TROPEA odznacza się minimalistycznym designem oraz wysoką trwałością. Element ten wykonano ze stalowych profili malowanych proszkowo. Dzięki zastosowaniu takiej technologii można być pewnym, że wieszak zachowa doskonały wygląd na długi czas i oprze się wilgoci. Atutem prezentowanego wieszaka jest możliwość zamówienia go w konkretnym, pożądanym wymiarze, jak również pomalowanie go na kolor z dostępnej palety. Pozwoli to na wyróżnienie elementu na tle ściany. Kilka wieszaków TROPEA umieszczonych obok siebie może też tworzyć minimalistyczną ozdobę ściany. 

Mała łazienka w stylu loftowym z dodatkowymi półkami

W małych łazienkach każda przestrzeń do przechowywania jest na wagę złota. Mała łazienka w stylu loftowym uzupełniona o nowoczesną półkę GAETA to strzał w dziesiątkę. Półka poprawi funkcjonalność wnętrza, ale też nada jej estetyki!

mała łazienka w stylu loftowym - półka Gaetea

Meble industrialne loftowe to najprostszy sposób na to, aby wykreować ciekawe wnętrze, inspirowane stylem przemysłowym. Nowoczesna półka w stylu loft GAETA to przydatny element, który pozwoli na zaprowadzenie porządku w łazience i znalezienie dodatkowej przestrzeni do przechowywania ręczników, kosmetyków czy przyborów kosmetycznych. Konstrukcja półki oparta jest na metalowym stelażu malowanym proszkowo. Kolor stelaża można wybrać z dostępnej palety barw. Półki wykonane są z naturalnego drewna, które perfekcyjnie komponuje się kolorystycznie z ciemniejszym stelażem. Drewno jest odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci.

Metalowy stojak na ręczniki BELLUNO do łazienki w stylu loftowym

mała łazienka w stylu loftowym - stojak na ręczniki Belluno

Prostota, funkcjonalność oraz wysoka odporność na uszkodzenia – tak w skrócie opisać można elegancki stojak na ręczniki BELLUNO. Stojak ten sprawi, że mała łazienka w stylu loftowym stanie się jeszcze bardziej oryginalna! Stojak zaprojektowano z myślą o estetyce: minimalistyczny design połączono tu z trwałymi materiałami, które na długi czas zachowają doskonały wygląd. Stojak BELLUNO oparto na stabilnej podstawie, konstrukcja wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Prezentowany stojak posiada aż trzy drążki, na których można zawiesić ręczniki. Różna wysokość drążków sprawia, że ze stojaka mogą wygodnie korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Istotny jest także fakt, że odpowiednia odległość pomiędzy drążkami pozwala na swobodną cyrkulację powietrza i szybsze suszenie ręczników.

Mała łazienka w stylu loftowym – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-20%
Metalowy wieszak stojak na ręczniki BELLUNO
4.7 / 6 (6 opinie)
360 zł
450 zł
-10%
Metalowy wieszak na ręczniki loft TROPEA 60X15
5.0 / 1 (1 opinie)
225 zł
250 zł
-20%
Metalowy stojak wieszak na ręczniki BARI w sytlu loft
4.3 / 6 (6 opinie)
320 zł
400 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo