Meble do salonu loft – co wybrać?

Meble do salonu loft – co wybrać?

W zaaranżowaniu wypoczynkowej przestrzeni industrialnej pomogą meble do salonu loft. Odznacza je wysoka precyzja wykonania, ciekawe koncepty oraz trwałe materiały. Dzięki nim przestrzeń salonu czy pokoju dziennego nabierze niebanalnej oprawy, a każdy domownik z chęcią będzie spędzać w nich czas.

Praktyczne meble do salonu loft

meble do salonu loft - Florencja

Salon loft to przestrzeń, która może służyć domownikom na wiele sposobów. Sprawdzi się on zarówno jako przestrzeń wypoczynkowa, miejsce do relaksu wspólnie z bliskimi, kino domowe czy przestrzeń odpowiednia do zapraszania gości. Kluczem do komfortu wszystkich użytkowników są odpowiednie meble do salonu loft. Styl loftowy wykorzystuje trwałe materiały, takie jak metal, lite drewno, szkło hartowane, kamień. Elementy te doskonale się uzupełniają, tworząc wyjątkową przestrzeń użytkową. Chcąc nadać miejscu temu przytulności, warto sięgnąć po inspiracje boho loft. Salony takie uzupełniane są o miękkie poduszki, ciepłe koce i pledy, eleganckie dywany. Punktem centralnym w salonach loft jest komplet wypoczynkowy uzupełniony o funkcjonalny stolik kawowy. Jedną z ciekawszych propozycji jest stolik FLORENCJA, którego kwadratowy blat wykonano z naturalnego, litego drewna. Stolik ten posiada trwały, metalowy stelaż, dzięki czemu mebel zachowa perfekcyjną formę na długi czas.

Meble do salonu loft – eleganckie stoliki kawowe

meble do salonu loft - Agropoli

Meble do salonu loft to także piękne konsole, które pozwolą na eksponowanie ramek ze zdjęciami, ulubionych książek czy pamiątek z podróży. Konsola AGROPOLI świetnie wpisze się w loftowe wnętrza i zmieni ich odbiór. Konsola posiada drewniany blat i dodatkową półkę, co pozwoli na przechowywanie większej ilości przedmiotów.

Meble do salonu loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-30%
nowość
stolik pomocniczy do kanapy LUCCA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
350 zł
500 zł
-33%
nowość
Industrialny metalowy stolik pomocniczy LATINA na laptopa...
4.3 / 3 (3 opinie)
400 zł
600 zł
-20%
Dębowy stolik kawowy do salonu FABRIANO
4.4 / 5 (5 opinie)
960 zł
1200 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo