Meble typu loftowego – jak je wykorzystać do stworzenia ciekawej aranżacji?

Meble typu loftowego – jak je wykorzystać do stworzenia ciekawej aranżacji?

Aranżacje loftowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wykorzystywanych – odpowiednie kolory, dekoracje i meble typu loftowego zmienią każde wnętrze i sprawią, że nabierze ono charakteru. Styl loftowy łączy funkcjonalność, elegancję i trwałość wykorzystanych elementów – warto go wykorzystać przy aranżacji mieszkania czy domu.

Meble typu loftowego w salonach i pokojach dziennych

meble typu loftowego - stolik Florencja

Salon loft to przestrzeń odpowiednia do relaksu, odpoczynku, ale też podejmowania gości. Warto zaaranżować ją z głową! O wygodę zadba stolik kawowy FLORENCJA, na którego obszernym, drewnianym blacie znajdzie się dość miejsca na filiżanki z kawą, słodkości i przekąski podczas odwiedzin gości. W mniejszych salonach sprawdzą się stoliki pomocnicze, takie jak model LUCCA – jego konstrukcja pozwala na wsuwanie go pod sofę, co pozwala mieć drewniany blat w zasięgu ręki. Meble typu loftowego można uzupełnić industrialnymi donicami, w których osadzone zostaną modne filodendrony i fikusy.

meble typu loft - stolik pomocniczy Lucca

Meble typu loftowego także w łazienkach!

meble typu loft - stojak Orte

Łazienki boho loft projektowane są w taki sposób, by łączyć funkcjonalność z komfortem. Łazienka taka powinna zostać wyposażona w niebanalny stojak na ręczniki BARI, który zaprojektowany został tak, by dekorować wnętrze. Inną propozycją są wieszaki TROPEA, które pozwolą na przechowywanie czystych ręczników w oryginalny sposób. W łazience nie może zabraknąć także stojaka na papier toaletowy – metalowy stojak ORTE wykonano z metalowych profili.

Przedpokój i meble typu loftowego

meble typu loft - konsola Agropoli

Przestrzeń przedpokoju idealnie nadaje się do tego, by zaaranżować ją w stylistyce industrialnej. Pomogą w tym proste i praktyczne meble typu loft. Wysoka i wąska konsola AGROPOLI nada elegancji i sprawi, że bez trudu znajdzie się przestrzeń do przechowywania kluczy, poczty czy na wazon z kwiatami. O buty zadba szafka na buty MILETO, której przemyślana konstrukcja pozwala na stałe cyrkulowanie powietrza i szybsze suszenie przemokniętego obuwia.

Meble typu loftowego – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-20%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
520 zł
650 zł
-30%
nowość
stolik pomocniczy do kanapy LUCCA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
350 zł
500 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo