Modne hokery do kuchni – oryginalny sposób na aranżację

Modne hokery do kuchni – oryginalny sposób na aranżację

Styl industrialny to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji na aranżację wnętrz. Szukając inspiracji na niebanalną kuchnię, warto wybrać styl loftowy i nadać klasycznej przestrzeni ponadczasowej oprawy. W aranżacji pomogą odpowiednie meble i dodatki. Modne hokery do kuchni sprawdzą się w takich miejscach idealnie!

TERAMO – modne hokery do kuchni z oparciem

modne hokery do kuchni Teramo

Kuchnia loft łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i nietuzinkowy design. W miejscu takim świetnie sprawdzą się modne hokery do kuchni TERAMO. Wysokie stołki barowe o minimalistycznym wzornictwie doskonale wpisują się w styl loftowy – hokery TERAMO oparto na metalowych stelażach wysokiej jakości, zabezpieczonych przed odkształcaniem. Siedzisko oraz oparcie wykonano z litego drewna – tworzywo to jest wysoko cenione ze względu na odporność na uszkodzenia, elegancję i niepowtarzalną strukturę. Hokery industrialne z oparciem mogą być również wykorzystane w salonach oraz jadalniach, gdzie ustawiono wysoki stół.

Modne hokery do kuchni VASTO

modne hokery do kuchni Vasto

Krzesła VASTO to modne hokery do kuchni, w których klasyczna linia przełamana została rozszerzającymi się ku dołowi nogami. Konstrukcja opiera się na metalowych elementach w kolorze czarnego matu – kolor ten doskonale współgra z jasnym siedziskiem wykonanym z litego drewna bukowego lub dębowego. Użytkownik może też oprzeć nogi o praktyczny podnóżek.

TIVOLI – modne hokery do kuchni z niskim oparciem

modne hokery do kuchni Tivoli

Modne hokery do kuchni TIVOLI przyciągają wzrok minimalistyczną formą oraz zastosowaniem trwałych materiałów. Stabilny stelaż w kolorze czerni zestawiono z siedziskiem z jasnego, litego drewna. Projektanci zaproponowali również niskie oparcie, które nadaje projektowi niebanalnej formy. Krzesło TIVOLI świetnie sprawdzi się w niewielkich kuchniach w stylu loft, gdzie uzupełni wnętrze i nada mu elegancji.

Modne hokery do kuchni – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł
-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo