Przedpokój w stylu loft – powitaj gości z klasą!

Przedpokój w stylu loft – powitaj gości z klasą!

Przedpokoje naszych mieszkań i domów nie muszą być nudne i sztampowe – przedpokój w stylu loft to jedna z ciekawszych propozycji na zaaranżowanie tej przestrzeni w sposób oryginalny. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom przestrzeń przedpokoju stanie się ciekawsza, optycznie większa i będzie doskonałym dowodem na naszą znajomość trendów oraz stylu. Przedpokój w stylu loft to idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie ciekawe wzornictwo oraz nowoczesne akcesoria.

Przedpokój w stylu loft – dębowa konsola PERUGIA

Minimalizm i geometryczna precyzja to cechy charakterystyczne dla loftowego stylu. Szukając idealnych rozwiązań do naszego przedpokoju zadbajmy o to, aby był jednocześnie ciekawy wizualnie, jak i funkcjonalny. Przedpokój w stylu loft dopełni konsola PERUGIA z dodatkową półką.

przedpokój w stylu loft: meble Perugia

Jak utrzymać porządek w przedpokoju? Możliwości jest wiele. Poza wieszakami i lustrem, które pozwoli nam kontrolować nasz wygląd przed wyjściem z domu zadbajmy o to, aby w przestrzeni tej nie zabrakło eleganckiej konsoli PERUGIA. Ten wyjątkowy mebel zachwyci wysoką jakością wykonania, jak również trwałymi materiałami. Stelaż mebla wykonano ze stali malowanej proszkowo – klienci mogą wybrać klasyczną czerń w macie lub połysku lub też zdecydować się na inny kolor konstrukcji. Blat to lite drewno dębowe, odpowiednio zabezpieczone przed zarysowaniami. Jasny kolor drewna doskonale komponuje się z ciemniejszą ramą. Blat o wymiarach 80x20 pozwoli znaleźć dość miejsca na przechowywanie kluczy czy na dokumenty i portfele. Dolna półka może być wykorzystana jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania lub miejsce na ozdobną doniczkę.

Stolik pomocniczy LATINA w przedpokoju w stylu loft

Niewielkie przedpokoje to często problematyczna przestrzeń do aranżacji – chcąc wykorzystać ich potencjał warto wybrać meble loftowe dopasowane do konkretnych potrzeb. Stolik pomocniczy LATINA pozwoli urozmaicić przestrzeń i nada jej charakteru.

przedpokój w stylu loft: stolik Latina

Stolik pomocniczy LATINA to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w naszych przedpokojach, ale również w salonach czy w sypialniach. Niewielki i zgrabny mebel nada szyku i sprawi, że znacznie łatwiej będzie nam zachować porządek i ład. Stolik pomocniczy osadzono na stabilnej konstrukcji ze stali malowanej proszkowo – jej kolor możemy wybrać z dostępnej palety kolorów. Blat o wymiarach 40x30 cm może być wykonany z litego drewna dębowego lub bukowego. Tak skonstruowane meble industrialne do przedpokoju pozwolą w prosty sposób urozmaicić przestrzeń i sprawić, że stanie się ona ciekawsza.

Konsola AGROPOLI – przedpokój w stylu loft w bloku

Przedpokoje w mieszkaniach blokowych są zazwyczaj pozbawione naturalnego światła i ciężko je zaaranżować w sposób funkjconalny. Szukając inspiracji i pomysłów na zaprojektowanie tego skrawka mieszkania warto wybrać konsole industrialne, które sprawią, że zwykłe pomieszczenie nabierze wyjątkowego, nowoczesnego stylu.

przedpokój w stylu loft: konsola Agropoli

Przedpokój w stylu loft to świetna propozycja na małe przedpokoje – dzięki prostym, geometrycznym meblom takim jak konsola AGROPOLI możemy wydobyć z tego wnętrza potencjał i ozdobić go wyjątkowymi dodatkami. Konsola oparta jest na trwałym, stalowym stelażu, którego kolor możemy wybrać z dostępnej palety. Blat i półka wykonane są z trwałego, naturalnego drewna – klient może zadecydować, czy elementy te wykonane będą z drewna dębowego czy bukowego. Konsola stanie się idealnym uzupełnieniem lustra w stylu loftowym czy wcześniej wybranego wieszaka. Na blacie konsoli bez trudu umieścimy misę na klucze, dolna półka może służyć jako miejsce do pozostawiania poczty dla domowników czy gazet.

Przedpokój w stylu loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
5.0 / 1 (1 opinie)
450 zł
500 zł
-10%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
5.0 / 1 (1 opinie)
450 zł
500 zł

Copyright © 2021 notodo

Created by: xann marketing logo