Stolik na laptopa do kanapy – zawsze pod ręką!

Stolik na laptopa do kanapy – zawsze pod ręką!

Styl loftowy łączy w sobie niebanalny design oraz wysoką funkcjonalność codziennych przedmiotów. Są one praktyczną dekoracją każdego wnętrza. Stolik na laptopa do kanapy jest tego świetnym przykładem. Stolik taki pozwoli na zmianę nawet najmniejszego salonu czy pokoju dziennego i nada mu oryginalności.

LATINA – szeroki stolik na laptopa do kanapy

stolik na laptopa do kanapy Latina

Praca z domu to codzienność dla wielu osób. Nie trzeba jednak organizować domowego biura, by móc wygodne wykonywać obowiązki służbowe. Wystarczy stolik na laptopa do kanapy LATINA. Ten wyjątkowy mebel o ponadczasowym designie świetnie wpisze się we wnętrza loftowe i sprawi, że komputer będzie zawsze pod ręką. Przemyślana konstrukcja stelaża pozwala na bezproblemowe wsuwanie stolika pod kanapę, przez co blat będzie w zasięgu ręki. Stolik wsuwany pod kanapę opiera się na metalowych elementach, blat wykonano z jasnego, litego drewna.

Industrialny stolik na laptopa do kanapy LUCCA

stolik na laptopa do kanapy Lucca

Szukając oryginalnych mebli, warto postawić na meble loftowe – industrialne meble do salonu zachwycą elegancją, trwałością i ciekawym podejściem do designu. Industrialny stolik na laptopa LUCCA to praktyczny dodatek, który sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym czy sypialni. Jego podstawa może być wsuwana pod kanapę, co sprawia, że laptop czy filiżanka kawy będzie zawsze pod ręką. 

LIVORNO – stolik na laptopa do kanapy lub fotela

stolik na laptopa do kanapy Livorno

Niewielka przestrzeń salonu nie musi być przeszkodą w ciekawej aranżacji. Stolik na laptopa do kanapy lub fotela LIVORNO pozwoli na optymalizację przestrzeni i nadanie jej ponadczasowej formy. Stolik ten wsuwa się pod fotel lub kanapę. Konstrukcja stolika opiera się na metalowych elementach o wysokiej odporności na odkształcanie, blat wykonano z trwałego, litego drewna. Jasny kolor drewna doskonale współgra z ciemniejszym kolorem ramy.

Stolik na laptopa do kanapy – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-30%
nowość
stolik pomocniczy do kanapy LUCCA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
350 zł
500 zł
-33%
nowość
Industrialny metalowy stolik pomocniczy LATINA na laptopa...
4.3 / 3 (3 opinie)
400 zł
600 zł
-30%
nowość
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
4.7 / 12 (12 opinie)
385 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo