Styl industrialny

Styl industrialny

Styl industrialny czerpie inspirację z magazynów i fabryk, które zaludniają miejski krajobraz. Odsłonięta architektura, taka jak belki stropowe, żelazne wzmocnienia i wyblakłe drewno, dodają solidnego, wyluzowanego charakteru wzornictwa przemysłowego. Wiele nowoczesnych przestrzeni łączy w sobie wpływy przemysłowe z betonem i wyeksponowanymi rurami, tworząc otwartą, pozbawioną dodatków atmosferę. Niezależnie od tego, czy planujesz wskrzesić starą przestrzeń, czy chcesz dodać industrialny charakter do obecnej, istnieje kilka prostych sposobów na włączenie tego prostego projektu do swojego domu.

Styl industrialny: charakterystyka

Postarzane, zniszczone i zużyte odcienie doskonale pasują do industrialnego wystroju wnętrz. Pomyśl monochromatycznie z dobrze dobranymi akcentami organicznymi lub ziemistymi. Tony oparte na metalach, takich jak stal i żelazo, odgrywają dużą rolę we wzornictwie przemysłowym, podobnie jak inspirowane utlenianiem czerwienie i błękity. Dodatek bieli i naturalnego drewna zmiękcza i równoważy paletę.

Elementy stylu industrialnego

Metal w stylu industrialnym

Zardzewiałe, ocynkowane i faliste metale to szkielety industrialnego wystroju wnętrz. Niezależnie od tego, czy służy celowi, czy wyłącznie wyglądowi, metal w wielu formach jest potęgą przemysłową.

Drewno: serce loftu

Ciepłe drewno równoważy chłód metalu. Niezależnie od tego, czy jest surowe, czy wyrafinowane, drewno w industrialnym domu było miejscami i widziało rzeczy. Odzyskany i przerobiony z czasów świetności, kiedy był sceną opery lub tarasem nadmorskiej chaty, ma teraz nowe przeznaczenie w Twojej przestrzeni.

Cegła: esencja industrialnych wnętrz

Industrialne wnętrza nie kryją się za doskonale otynkowanymi i pomalowanymi ścianami. Wystrój industrialny to goła, połamana cegła i poplamiony, spękany beton. Poczuj atmosferę magazynu, wykorzystując te szczegóły, aby uzyskać industrialny wygląd.

Skóra: elegancki loft

Dopasowana i elegancka lub zwietrzała i zużyta skóra jest najlepiej wykorzystywana w meblach i innych tapicerowanych akcentach. Jest uroczym i eleganckim odpowiednikiem utylitarnej podstawy industrialnego wystroju. Skóra to delikatny dotyk, który sprawia, że ​​ta przestrzeń jest nieco bardziej domowa.

Produkty powiązane

-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo