Styl loftowy – kuchnia z salonem w mieszkaniach blokowych

Styl loftowy – kuchnia z salonem w mieszkaniach blokowych

Jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów na wykreowanie niebanalnej kuchni jest styl loftowy – kuchnia z salonem czy też aneks z miejscem do podawania posiłków zaaranżowany w sposób industrialny będzie zachwycać każdego dnia. Kluczem są odpowiednie meble i dodatki!

Funkcjonalny styl loftowy – kuchnia z salonem

Szukając inspiracji na wnętrza loftowe, warto wiedzieć, czym charakteryzuje się styl loftowy – wnętrza zaaranżowane są w sposób praktyczny, elegancki, brak w nich klasycznych dekoracji. Styl loftowy wykorzystuje trwałe materiały, takie jak stal, litego drewno, szkło hartowane. Warto wiedzieć, że w każdym pomieszczeniu można wykorzystać styl loftowy – kuchnia z salonem zaaranżowana w ten sposób z pewnością przyciągnie wzrok!

Styl loftowy - hoker Vasto

Jednym z elementów, który idealnie sprawdzi się w kuchni z salonem loft, są hokery barowe. Wysokie stołki świetnie prezentować się będą zarówno przy wyspie kuchennej, jak i przedłużonym blacie. Stołek loft VASTO łączy wysoką funkcjonalność oraz oryginalne wzornictwo: jego nogi zwężają się ku górze, a siedzisko wykonano z jasnego kawałka litego drewna. Siedzisko wykonano z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia – metalowy stelaż zapewni stabilne podparcie.

Styl loftowy – kuchnia z salonem wyposażona w stołki barowe

Styl loftowy - hoker Teramo

Oryginalną propozycją są również stołki TERAMO, które świetnie wpisują się w styl loftowy – kuchnia z salonem uzupełniona o takie elementy będzie miejscem, gdzie z przyjemnością spędza się czas. Stołki posiadają metalowe stelaże wykonane z profili oraz drewniane siedziska i oparcia. Krzesło TERAMO wpisze się w styl boho loft, stylistykę minimalistyczną czy nowoczesną. 

Komplety w stylu loft do kuchni z salonem

Styl loftowy - hoker Bardolino

Niewielka kuchnia może być również przytulną jadalnią – umożliwi to komplet BARDOLINO, składający się z dwóch stołków oraz loftowego stołu. Kolekcja ta łączy świetne parametry techniczne oraz estetykę – elementy oparte są o metalowe stelaże, siedziska i blat stołu wykonano z trwałego, litego drewna.

Styl loftowy i kuchnia z salonem – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł
-30%
nowość
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
4.7 / 12 (12 opinie)
385 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo