Hoker loftowy z oparciem – idealny dodatek do kuchni i salonu

Hoker loftowy z oparciem – idealny dodatek do kuchni i salonu

Stworzenie kuchni w stylu loft jest obecnie niezwykle proste – pomogą w tym stylizowane meble, wyspa kuchenna, hoker loftowy z oparciem. Wnętrza zaaranżowane w stylu loft zachwycają ciekawym designem oraz przemyślaną koncepcją. Warto wykorzystać ten trend zarówno w dużych, jak i w małych kuchniach!

Jaki hoker loftowy z oparciem wybrać?

hoker loftowy z oparciem Teramo

Kuchnia połączona z miejscem do podawania śniadań czy kawy to świetne rozwiązanie, pozwalające na wykorzystanie potencjału pomieszczenia. W tym celu warto postawić na klasyczny, wysoki stolik loftowy lub też kuchenną wyspę. Zdecydowana większość użytkowników decyduje się na drugie rozwiązanie – wyspa nie tylko pozwoli na wykreowanie dodatkowego blatu roboczego, ale też pozwoli na zwiększenie przestrzeni do przechowywania. W jej wnętrzu znajdzie się dość miejsca na patelnie, garnki, przybory kuchenne. Wyspę uzupełnią modne hokery do kuchni. Stołek barowy TERAMO to hoker loftowy z oparciem, który świetnie wpisze się w industrialne wnętrza. Stołek ten posiada stabilną konstrukcję z metalu, a siedzisko i oparcie wykonano z litego drewna. Hokery loft zagwarantują wygodę zarówno podczas spożywania śniadania, porannej kawy czy też przygotowywania posiłków przy wyspie.

Praktyczny hoker loftowy z oparciem również w salonie

hoker loftowy z oparciem Treviso

Praktyczny hoker loftowy z oparcie może być wykorzystywany również w salonach! Wysokie stoły i dopasowane do nich stołki loftowe to ciekawa propozycja na zaaranżowanie przestrzeni industrialnej. W salonach i pokojach dziennych doskonale sprawdzą się stołki TREVISO. Są to hokery o perfekcyjnie geometrycznej linii konstrukcji, uzupełnione o drewniane siedziska i oparcia. DO wyboru jest lite drewno dębowe lub bukowe.

Hoker loftowy z oparciem – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł
-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo