Korytarz – inspiracje i pomysły na aranżację

Korytarz – inspiracje i pomysły na aranżację

Styl loftowy to jedna z kilku najmodniejszych propozycji na zaaranżowanie mieszkania czy domu. Warto pamiętać, że moda industrialna to nie tylko odpowiednio zaaranżowana sypialnia czy salon. To również industrialny korytarz – inspiracje i pomysły warto śledzić na bieżąco, by móc wybrać najciekawsze meble i dodatki.

Praktyczny korytarz – inspiracje z konsolą

korytarz inspiracje konsola Perugia

Eleganckie konsole to jedna z ciekawszych propozycji na industrialny korytarz – inspiracje podsuwają sami projektanci. Konsola PERUGIA łączy w sobie elegancję oraz funkcjonalność. Ta wąska konsola loft oparta jest na metalowym stelażu, a jej blat stworzono z litego drewna. Uwagę zwraca dolna półka wykonana z perforowanego metalu w kolorze czarnym. Tak zaprojektowana konsola podniesie estetykę otoczenia.

Oryginalna konsola AGROPOLI

korytarz inspiracje konsola Agropoli

Konsola do przedpokoju to ponadczasowy element, który zmieni wnętrze. Na blacie i półce konsoli AGROPOLI umieścić można koszyk na klucze lub pocztę, ulubione gazety czy też wazon z kwiatami. Konsola wykonana została z trwałych materiałów: jej stelaż to metalowe profile zabezpieczone przed odkształcaniem, blat i półkę wykonano z litego drewna o jasnym kolorze, które wspaniale komponuje się z ciemniejszą ramą. Konsola jest wąska, nie zajmuje wiele miejsca, więc sprawdzi się świetnie również w mniejszych przedpokojach.

Korytarz – inspiracje na miejsce, które wita gości

korytarz inspiracje - półka na buty Mileto

Przedpokój w mieszkaniu i korytarz domowy to miejsca, które witają gości – warto zadbać o ich wygląd i funkcjonalność. Poza wieszakami i lustrem, w którym można przejrzeć się przed wyjściem, przyda się również niepowtarzalna półka na buty MILETO. Półka ta wykonana jest z trzech metalowych profili umieszczonych względem siebie w odpowiedniej odległości. Taka konstrukcja pozwoli na skuteczne suszenie obuwia po deszczowym dniu.

Industrialny korytarz  – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-20%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
520 zł
650 zł
-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-27%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
4.5 / 10 (10 opinie)
400 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo