konsola do przedpokoju

Nowoczesna konsola do przedpokoju w stylu industrialnym

Charakter wnętrza kształtują detale: wykończenie mebli, oświetlenie, zastosowane materiały, oprawa okna, dodatki… Jednym z niewielkich akcentów wprowadzających do aranżacji odrobinę luksusu jest konsola – wąski, przyścienny mebel subtelnie dekorujący przestrzeń. Jaka konsola do przedpokoju harmonijnie dopełni wnętrza Twojego domu? Sprawdź nasze propozycje i znajdź wariant pasujący do aranżacji!

Konsola do holu – stylowa dekoracja, praktyczne wyposażenie

Aranżując salon czy sypialnię, starannie dobierasz kolorystykę, meble i dodatki, aby całość nienagannie się prezentowała. Dlaczego z mniejszą uważnością miałbyś urządzać przedpokój? Przestrzeń wokół domu jest przecież wizytówką gospodarzy. To właśnie ta strefa ukazuje się gościom, którzy po raz pierwszy przekraczają próg Twojego mieszkania. Ponadto, korytarz powinien być zagospodarowany w taki sposób, aby ułatwiać przygotowania do wyjścia z domu i zapewniać komfort po powrocie. Konsola do holu połączona z innymi meblami znacząco podniesie komfort strefy wokół wejścia.

Wąska konsola do przedpokoju – praktyczny mebel do małych pomieszczeń

Wąska konsolka do przedpokoju będzie pełniła w aranżacji podwójną funkcję: estetyczną i użytkową. Koniec z nerwowym poszukiwaniem kluczy przed wyjściem: dzięki dodatkowemu meblowi wszystkie drobne przedmioty, bez których nie ruszasz się z domu, będą zawsze pod ręką. Konsola do holu będzie również doskonałą oprawą dla kwiatów w wazonie, ramek ze zdjęciami czy innych dekoracji. Mebel będzie pięknie prezentował się nie tylko w przedpokoju, ale również salonie czy sypialni.

Industrialna konsola do przedpokoju – surowa elegancja

Każda konsola do przedpokoju prezentowana na naszej stronie zaprojektowana jest w stylu industrialnym. Geometryczna, surowa forma współgra z designerskimi wnętrzami zdominowanymi przez beton, drewno, cegłę i metal. Konsolka do przedpokoju loft jest lekka, a jednocześnie solidna. Do jej produkcji wykorzystano wyłącznie wysokiej klasy materiały – naturalne drewno oraz stal. Wśród dostępnych modeli znajdziesz proste konsole do przedpokoju składające się z metalowej podstawy i blatu oraz modele z dodatkowymi półkami,

Loftowa konsolka do przedpokoju – unikalny produkt wykonany na Twoje zamówienie

Każda konsola do holu prezentowana w naszym katalogu jest wykonana w całości ręcznie. W wykończeniu każdego detalu widoczna jest precyzja i mistrzowski kunszt.

Polecane produkty

-30%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
650 zł
455 zł
-26%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 16 (16 opinie)
650 zł
480 zł
-30%
nowość
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
4.7 / 12 (12 opinie)
550 zł
385 zł
-30%
nowość
Taboret industrialny stołek VELLETRI w stylu loft
Taboret industrialny stołek VELLETRI w stylu loft
4.5 / 2 (2 opinie)
500 zł
350 zł
-30%
Industrialny stół do kuchni LAZISE 60x60x75
Industrialny stół do kuchni LAZISE 60x60x75
4.5 / 4 (4 opinie)
984 zł
689 zł
-27%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
4.1 / 7 (7 opinie)
550 zł
400 zł

Copyright © 2023.. notodo

Created by: xann marketing logo