Pomysły na przedpokój w bloku – sprawdź najciekawsze inspiracje!

Pomysły na przedpokój w bloku – sprawdź najciekawsze inspiracje!

Przedpokój czy wiatrołap jeszcze do niedawna uważano za przestrzenie trudne do zaaranżowania. Dzisiaj wiadomo, że wystarczy odpowiedni projekt, by miejsce takie zachwycało i witało gości. Pomysły na przedpokój w bloku znaleźć można bez trudu – jedną z najchętniej wybieranych aranżacji jest styl loftowy. Dlaczego?

Praktyczne pomysły na przedpokój w bloku

Przedpokoje to zazwyczaj niewielkie przestrzenie, bez dostępu do naturalnego światła. Ich odpowiednia aranżacja nada im elegancji, optycznie powiększy. Wiatrołap w stylu loft zmieni odbiór przestrzeni i sprawi, że miejsce to będzie wizytówką domu. W przedpokojach przede wszystkim powinny znaleźć się wieszaki na ubrania wierzchnie oraz lustro – pozwoli ono na kontrolowanie wyglądu przed wyjściem z domu, ale też wpłynie na optyczne powiększenie przestrzeni. Jakie jeszcze pomysły na przedpokój w bloku wykorzystać?

Konsole – sprawdzone pomysły na przedpokój w bloku

pomysły na przedpokój w bloku - konsola Perugia

Szukając mebli, które nadadzą elegancji w przedpokoju, warto wykorzystać konsole. Dzięki nim nowoczesny przedpokój w bloku stanie się jeszcze ciekawszy. Produktem wartym zainteresowania jest konsola PERUGIA, której stelaż wykonano z metalowych profili o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia. Blat konsoli to lite drewno, którego jasny kolor doskonale komponuje się z ciemniejszą ramą. Konsolę uzupełniono o perforowaną półkę tuż nad ziemią.

Pomysły na przedpokój w bloku – jak zachować porządek?

pomysły na przedpokój w bloku - szafka na buty Mileto

Chcąc zachować porządek w przedpokoju, warto wybrać szafkę na buty MILETO. Szafka ta wykonana została z metalowych profili ułożonych względem siebie w pewnej odległości. Konstrukcja szafki pozwala na stałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu przemoczone buty znacznie szybciej schną. Minimalistyczny design szafki sprawia, że świetnie wpisuje się ona w loftowy styl.

Pomysły na przedpokój w bloku – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-27%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
4.5 / 10 (10 opinie)
400 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo