Przedpokój industrialny – wstęp do pięknego domu

Przedpokój industrialny – wstęp do pięknego domu

Nieodłączną częścią każdego loftu i soft loftu jest przedpokój industrialny. Urządzając tę strefę, nie warto zdawać się na przypadek. Korytarz pełni bardzo ważną funkcję – organizuje strefę wokół drzwi, ułatwia przygotowanie się do wyjścia, wita gości po raz pierwszych przekraczających próg naszego domu, więc decyduje o pierwszym wrażeniu na temat gospodarzy… Korytarz powinien być praktyczny, a jednocześnie stylistycznie współgrać z koncepcją mieszkania. Jakie meble warto uwzględnić w projekcie przedpokoju w mieszkaniu industrialnym? Sprawdź!

Przedpokój industrialny z oryginalnymi dodatkami

Przedpokój wita naszych gości, jest wizytówką mieszkań i domów – szukając inspiracji na ciekawą aranżację wybierz przedpokój industrialny i przekonaj się, jak odpowiednie dodatki mogą zmienić tę przestrzeń! Styl industrialny nada temu wnętrzu charakteru, sprawi, że stanie się ono bardziej funkcjonalne i estetyczne. Jakie meble i dodatki wybrać do takiego przedpokoju?

Funkcjonalny przedpokój industrialny – konsola AGROPOLI

Klucze, portfel, listy, rękawiczki – warto, by miały swoje ustalone miejsce po powrocie do domu. Szukając idealnym mebli do przedpokoju postawmy na konsolę AGROPOLI – pozwoli ona na lepsze zarządzanie przestrzenią, zapewnienie miejsca na drobiazgi oraz na podniesienie estetyki otoczenia!

przedpokój industrialny - konsola Agropoli

Nowoczesna konsola AGROPOLI doskonale wpisuje się w wystrój industrialny – zaprojektowana ona została zgodnie z oczekiwaniami klientów, charakteryzuje ją wyjątkowy design. Konsola oparta jest na stabilnym, metalowym stelażu, którego kolor możemy wybrać z szerokiej palety barw. Dzięki malowaniu proszkowemu możemy mieć pewność, że konstrukcja oprze się działaniu wilgoci. Dwa funkcjonalne blaty wykonane zostały z naturalnego drewna litego – do wyboru mamy dąb i buk w kilku kolorach. Takie meble industrialne to nie tylko propozycja na przedpokój industrialny, ale również salon – na blacie konsoli znajdzie się dość miejsca na wazon z kwiatami czy ulubione gazety i magazyny.

Półka na buty MILETO – umebluj przedpokój industrialny z głową!

Jesienna aura to idealny czas na spacery – warto jednak pamiętać, aby po takiej przechadzce odpowiednio wysuszyć i zadbać o nasze buty. Półka na buty MILETO pozwoli na ich prawidłowe przechowywanie oraz przyspieszy proces suszenia obuwia. Jak to możliwe?

przedpokój industrialny - szafka na buty Mileto

Przemyślana konstrukcja półki na buty MILETO to zasługa pracy doświadczonych designerów. Pozwoli ona na to, aby nasz przedpokój w stylu loft był jeszcze bardziej oryginalny i funkcjonalny. Półka wykonana została ze stali malowanej proszkowo – dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możemy być pewni, że półka odporna będzie na wilgoć oraz na korozję. Konstrukcja zapewnia butom swobodną cyrkulację powietrza.

Stolik pomocniczy LIVORNO w przedpokoju industrialnym

Nie ma wątpliwości, że meble do przedpokoju w stylu industrialnym łączą w sobie zarówno trwałość, jak i funkcjonalność. Szukając sposobu na podniesienie estetyki otoczenia wybierzmy stolik pomocniczy LIVORNO – to idealne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

przedpokój industrialny - stolik pomocniczy Livorno

Stolik pomocniczy LIVORNO to kwintesencja stylu loft – takie meble do przedpokoju w stylu industrialnym pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz na zaprojektowanie wnętrza ze smakiem. Stolik pomocniczy oparto na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo, uwagę zwraca stabilna podstawa – kolor konstrukcji możemy wybrać z szerokiej palety. Blat wykonany został z litego drewna – klient może wybrać pomiędzy dwoma gatunkami buka lub dębu.

Przedpokój industrialny w zieleni – kwietnik TAORMINA

Jasny i dobrze oświetlony przedpokój industrialny możemy w prosty sposób ozdobić przy pomocy kwiatów. Pomogą nam w tym donice i ulubione rośliny. Kwietnik TAORMINA okaże się strzałem w dziesiątkę, kiedy zapragniemy akcentów w stylu loft w przedpokoju.

przedpokój industrialny - kwietnik Taormina

Tworzone przez nas donice industrialne doskonale wpisują się w styl loft – donica TAORMINA oparta jest na geometrycznym stelażu, którego kolor możemy wybrać z szerokiej palety barw. Stojak na doniczki ma szerokość 60 cm – oznacza to, że w jego wnętrzu zmieścimy dwie lub nawet trzy rośliny, tworząc autorską kompozycję i urozmaicając przestrzeń.

Przedpokój industrialny – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-20%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
520 zł
650 zł
-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-27%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
4.1 / 7 (7 opinie)
400 zł
550 zł
-27%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
4.5 / 10 (10 opinie)
400 zł
550 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo