Stolik przy kanapie – niebanalny dodatek, który zmieni wnętrze!

Stolik przy kanapie – niebanalny dodatek, który zmieni wnętrze!

Salon spełnia kilka funkcji – to miejsce relaksu, odpoczynku, przestrzeń spotkań w gronie rodziny. Salon może też być domowym biurem, kiedy przyjdzie taka potrzeba. Elementem, który znacząco poprawi funkcjonalność takiej przestrzeni, jest stolik przy kanapie. Kompaktowy stolik idealnie wpisze się w styl loftowy!

Praktyczny stolik przy kanapie – dodatki mają znaczenie!

Przestrzeń salonu powinna być przede wszystkim praktyczna i zmieniać się zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Podczas wieczornego seansu filmowego czy też relaksu z książką w dłoni, warto mieć stolik przy kanapie blisko siebie! Stolik przy kanapie to produkt, który nie tylko świetnie wpisze się w aranżacje loftowe, ale też pozwoli na wygodniejsze życie. Stolik wsuwany pod kanapę sprawi, że wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki!

Stolik przy kanapie LUCCA

Stolik przy kanapie Lucca

Niewielki stolik przy kanapie LUCCA całkowicie odmieni każdy salon loft. Stolik oparto na stelażu z metalowych profili, które zabezpieczono przed odkształcaniem, ścieraniem. Solidna i przemyślana podstawa pozwala na zachowanie stabilności stolika oraz na jego wsuwanie pod kanapę czy fotel. Dzięki temu piloty, książkę czy telefon można mieć blisko siebie.

Elegancki stolik przy kanapie LATINA

Stolik przy kanapie Latina

Stolik loftowy LATINA to najlepszy towarzysz podczas odpoczynku. Stabilna konstrukcja wykonana z profili metalowych zaprojektowana została w taki sposób, by możliwe było wsuwanie stolika pod sofę czy fotel. Jasny blat wykonano z litego drewna – materiał ten nie ciemnieje, nie jest podatny na zarysowania. Lite drewno jest tworzywem wysoce pożądanym w stylistyce loftowej.

Stolik pomocniczy loft LIVORNO – idealny do małych salonów

Stolik przy kanapie Livorno

Stolik pomocniczy LIVORNO doskonale łączy niebanalny design oraz wysoką funkcjonalność. Niewielki blat pozwoli na wygodne odkładanie filiżanki z herbatą bez konieczności wstawania z fotela czy z kanapy. Konstrukcja mebla składa się ze stalowego stelaża oraz drewnianego blatu. 

Stolik przy kanapie – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-33%
nowość
Industrialny metalowy stolik pomocniczy LATINA na laptopa...
4.3 / 3 (3 opinie)
400 zł
600 zł
-30%
nowość
Stolik pomocniczy na laptopa LIVORNO loft
4.7 / 12 (12 opinie)
385 zł
550 zł
-30%
nowość
stolik pomocniczy do kanapy LUCCA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
350 zł
500 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo