Wąski stolik do przedpokoju – konsole industrialne

Wąski stolik do przedpokoju – konsole industrialne

Szukając sposobu na wyróżnienie przedpokoju oraz na nadanie mu wyjątkowej oprawy warto postawić na styl industrialny oraz na dodatki takie jak wąski stolik do przedpokoju. Niewielka przestrzeń przedpokojów wita naszych gości i daje pierwsze wrażenie o mieszkaniu czy domu – zadbajmy o to, by wykorzystać w niej trwałe elementy, które przyciągają uwagę i podnoszą estetykę.

PERUGIA – nowoczesny wąski stolik do przedpokoju

Przedpokój w stylu loft zachwyca surowością oraz detalami: ściany mogą być pokryte dekoracyjnym betonem lub tez utrzymane w gładkiej bieli, światło może padać z lampy inspirowanej stylem przemysłowym. Aby przestrzeń stała się bardziej funkcjonalna wykorzystajmy też wąski stolik do przedpokoju PERUGIA. Ta wyjątkowa konsola podniesie estetykę i sprawi, że strefa przedpokoju będzie cieszyć oczy i zachwycać.

wąski stolik do przedpokoju Perugia

Konsola PERUGIA doskonale wpisuje się w industrialna stylistykę – posiada ona prostą formę, projektanci zaproponowali trwałe materiały i stonowane kolory. Rama stolika wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Podstawowym kolorem jest czarny, ale na życzenie klienta możliwa jest zmiana koloru na barwę dostępną w palecie. Wąski i długi blat wykonywany jest z litego drewna bukowego lub dębowego do wyboru. Wąski stolik do przedpokoju PERUGIA uzupełniono dodatkową półką umieszczoną tuż nad ziemią – może ona posłużyć jako przestrzeń na dekoracyjny wazon. Tego typu meble do przedpokoju w stylu industrialnym wpłyną na funkcjonalność przestrzeni i zachwycą elegancją.

Wąski stolik do przedpokoju MERIDA

Geometryczna perfekcja konsoli MERIDA zachwyca – projektanci zadbali o najmniejsze detale oraz o trwałe tworzywa, dzięki którym ten wąski stolik do przedpokoju będzie cieszyć nasze oczy przez szereg lat. Jak skonstruowana jest konsola MERIDA? Czy sprawdzi się w naszym przedpokoju?

wąski stolik do przedpokoju Merida

Meble industrialne odznaczają się prostą formą, zastosowaniem materiałów najwyższej jakości oraz eleganckim designem – nie inaczej jest z konsolą MERIDA, której stelaż tworzy idealny prostopadłościan.  Konstrukcja oparta została na stalowych profilach malowanych proszkowo – dzięki temu są one zabezpieczone przed wilgocią i korozją. Kolor stelaża możemy wybrać z szerokiego wachlarza barw i tym samym wyróżnić ten mebel na tle innych. Blat konsoli wykonany jest z litego drewna dębowego lub bukowego – naturalne drewno doskonale wpisuje się we wnętrza w stylu industrialnym, uzupełnia je. Na blacie znajdzie się dość miejsca na donice industrialne z ulubionymi kwiatami czy też na misę, w której możemy przechowywać klucze do domu czy pocztę.

AGROPOLI – wąski stolik do przedpokoju z dodatkową półką

Wystrój industrialny w pomieszczeniach to przede wszystkim umiłowanie prostoty oraz wykorzystanie trwałych tworzyw. Wąski stolik do przedpokoju AGRIPOLI to jedna z ciekawszych propozycji na polskim rynku – konsola ta okaże się nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale i elementem, który poprawi estetykę przestrzeni.

wąski stolik do przedpokoju Agropoli

Konsola AGRIPOLI jest meblem, który doskonale wpisze się w styl industrialny, ale też skandynawski czy minimalistyczny. Ponadczasowa forma tego stolika sprawia, że nigdy się on nam nie znudzi czy opatrzy. Projektanci zaproponowali klasyczną ramę ze stali malowanej proszkowo; niewątpliwym atutem jest fakt, że kolor ramy możemy wybrać z szerszego wachlarza kolorów. Blat z litego drewna uzupełniono dodatkową półką, co pozwala na przechowywanie większej ilości przedmiotów w przedpokoju. Blaty wykonane są z drewna bukowego lub dębowego do wyboru. Na półkach umieścić możemy klucze, pocztę, istotne ulotki czy magazyny. Wąski stolik do przedpokoju AGRIPOLI możemy tez ozdobić doniczką z ulubionym kwiatem czy ciekawą lampką.

Wąski stolik do przedpokoju - galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-30%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
455 zł
650 zł
-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-27%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
4.1 / 7 (7 opinie)
400 zł
550 zł

Copyright © 2023.. notodo

Created by: xann marketing logo