Wygodne hokery – jak wykorzystać je w industrialnych wnętrzach?

Wygodne hokery – jak wykorzystać je w industrialnych wnętrzach?

Wygodne hokery loftowe to jeden z najchętniej wykorzystywanych elementów podczas aranżowania wnętrz w stylistyce industrialnej. Styl loftowy ceniony jest za niebanalny charakter, ale też wysoką funkcjonalność zastosowanych elementów i ich trwałość. Gdzie wykorzystać wygodne hokery w stylu loft?

Wygodne hokery w kuchni

wygodne hokery Cori

Funkcjonalne kuchnie spełniają wiele ról – to przestrzeń do przygotowywania posiłków, ale też miejsce, gdzie można podać śniadanie, poranną kawę, spotkać się z domownikami. Wygodne hokery do kuchni uzupełnią kuchenny stół lub wyspę, sprawiając, że przestrzeń stanie się bardziej praktyczna. Modne hokery do kuchni idealnie sprawdzą się w kuchniach w stylu industrialnym, ale też kuchniach nowoczesnych czy minimalistycznych. Modele takie jak CORI posiadają ponadczasowy wdzięk, dzięki czemu nigdy nie wyjdą z mody. Wygodne hokery CORI oparto o stabilny stelaż z metalu i uzupełniono o drewniane siedzisko. Hokery warto ustawić przy kuchennej wyspie, która stanie się jednocześnie miejscem do pracy, jak i przestrzenią do podawania pysznych posiłków.

Wygodne hokery w salonach i pokojach dziennych

wygodne hokery Tivoli

Hokery loftowe świetnie sprawdzają się również w salonach, gdzie domownicy mogą odpocząć, zrelaksować się. Wygodne hokery warto zestawić z wyższym stołem, na którym podawane będą posiłki i do którego zapraszani będą goście. Jednym z ciekawszych modeli jest hoker TIVOLI, w którym projektanci zaproponowali niskie, metalowe oparcie. Konstrukcja krzesła opiera się na stabilnym stelażu, siedzisko wykonano z litego drewna. Dla większej wygody użytkownik może również oprzeć stopy o podnóżek. Oryginalna koncepcja stołka barowego TIVOLI sprawia, że jest on nie tylko praktycznym dodatkiem, ale też dekoracją przestrzeni.

Wygodne hokery – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł
-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo