3137 Notodo

Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu SIRMIONE

Producent:
NOTODO
Kod produktu:
SIRMIONE303050
Ocena:

4.9

(8)

Koszty dostawy:
Na terenie Polski wysyłka gratis
Stan na magazynie:
Meble na zamówienie
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0 zł
Wysokość nóżek A
Szerokość kwietnika B
310 PLN
390
-21% 80.00 zł taniej
15 dni

Infolinia i zamówienia telefoniczne

pn. - pt. 08:00 - 17:00 sobota 09:00 - 14:00

+48 538 585 642 Zadzwoń

Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu SIRMIONE 30x30X50

MEBEL NA ZAMÓWIENIE. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie dlatego potrzebujemy do 20 dni roboczych na ich wykonanie, w niektórych przypadkach okres może się wydłużyć przy wcześniejszym powiadomieniu. 

Surowy i awangardowy styl loftowy, meble rodem z warsztatów rzemieślniczych, przestrzeni fabrycznych czy hal, prosta forma i nowoczesny design to to co cechuje nasze meble.  

Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SIRMIONE 30x30x50 typu loft, dostosowanie  wymiaru, koloru, rodzaj wybarwienia do każdego zamówenia

Ręcznie wykonana donica z drewna umieszczona jest w metalowej lub malowanej na wybrany przez Państwa kolor żelaznej podstawie. Ze względu na naturalne właściwości deski drewnianej każda z donic będzie nieco inna.

 

Stelaż: profil 20mmx20mm

Wymiary osłonki po stronie zewnętrznej 

Donica: deska sosna

Całość malowana na  wybrany przez Państwa kolor.

Uwaga jeżeli potrzebujesz innych wymiarów, koloru, rodzaj wybarwienia, skontaktuj się z nami przez formularz na stronie https://notodo.pl/kontakt 

Wysoka osłonka na donice z drewna i metalu SIRMIONE loft

Zieleń w domach i w mieszkaniach wprowadza wiele harmonii i elegancji – warto wykorzystać rośliny do tego, aby w prosty sposób dekorować wszystkie pomieszczenia. Szukając odpowiednich donic i osłonek do wnętrz loftowych, warto zwrócić uwagę na nowoczesną osłonkę na donicę SIRMIONE, która zaprojektowana została w stylistyce industrialnej.

Osłonka na donice z drewna i metalu SIRMIONE w stylu industrialnym

Wnętrza loftowe zachwycają elegancją i pozorną surowością – brak jest w nich klasycznych dekoracji. Rolę elementów ozdobnych przejmują niebanalne meble, jak również kwiaty. Styl loftowy często określany jest jako minimalistyczny – królują w nim stonowane kolory (czerń, biel, grafit), trwałe materiały, takie jak lite drewno, stal, kamień, szkło hartowane. Osłonka na donice z drewna i metalu SIRMIONE świetnie wpisuje się w tę stylistykę i sprawia, że wnętrze nabiera ciekawszej oprawy. Donica oparta jest na wysokim stojaku – oznacza to, że sprawdzi się ona świetnie zarówno do osadzania roślin klasycznych, jak i zwisających (np. epipremnum czy ceropegia). Kilka osłonek postawionych obok siebie pozwoli na wykreowanie kaskady zieleni, składającej się z ulubionych roślin domowych.

Jak zaprojektowano osłonkę na donicę SIRMIONE w stylu loft?

Wysoka osłonka na donicę SIRMIONE loft wykonana jest z trwałych materiałów: metalu i litego drewna. Drewniana osłonka wspaniale komponuje się kolorystycznie z ciemniejszą ramą. Uwagę zwraca stabilna podstawa, która pewnie podtrzymuje osłonkę. Warto również dodać, że na życzenie klienta istnieje możliwość stworzenia wyższego stelaża, dzięki czemu doniczka umieszczona będzie jeszcze wyżej.

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo