Nowoczesny wąski przedpokój w stylistyce industrialnej

Nowoczesny wąski przedpokój w stylistyce industrialnej

Funkcjonalny przedpokój w mieszkaniu czy w domu wita gości, pozwala na pozostawienie wierzchnich ubrań. Czy możliwe jest jego zaprojektowanie w sposób nietuzinkowy i oryginalny? Nowoczesny wąski przedpokój można zaaranżować dzięki dodatkom i meblom w stylu loft. Stworzenie takiej przestrzeni jest dzisiaj naprawdę proste!

Jak zaaranżować nowoczesny wąski przedpokój?

Przedpokój w stylu loft to świetne rozwiązanie na zaaranżowanie tej problematycznej przestrzeni. Wąskie i słabo oświetlone przedpokoje zyskają na estetyce, kiedy wykorzystamy niebanalne rozwiązania loftowe, praktyczne oświetlenie i meble. Korytarz w stylu loft powinien być utrzymany w jasnych kolorach i oświetlony punktowo – to sprawi, że przestrzeń wyda się optycznie większa. Sposobem na to, aby „oszukać” wzrok, jest też zastosowanie luster. Chcąc zachować loftowy charakter tej przestrzeni, warto wykorzystać stylizowane lampy i meble.

Czy nowoczesny wąski przedpokój może być funkcjonalny?

nowoczesny wąski przedpokój - industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI

Zdecydowanie tak! W aranżacji pomogą elementy takie jak konsola industrialna. Nowoczesna konsola AGRIPOLI to propozycja, która pozwoli całkowicie zmienić przestrzeń. Ten wyjątkowy mebel perfekcyjnie wpisuje się w stylistykę loftową – projektanci zadbali o najmniejsze detale. Konsola posiada stabilny stelaż wykonany z metalowych profili malowanych proszkowo. Ten zabieg sprawia, że konstrukcja jest zabezpieczona przed wilgocią, ścieraniem. Blat oraz półka w konsoli wykonane są z litego drewna bukowego (do wyboru również drewno dębowe). Na blacie konsoli warto ustawić koszyk czy pudełko na klucze, pocztę. Świetnie sprawdzi się ona też jako podstawa dla wazonu z kwiatami. Nowoczesny wąski przedpokój to idealne miejsce na zastosowanie konsoli – przemyślany design oraz świetne parametry techniczne sprawiają, że przestrzeń ta nabiera estetyki.

Nowoczesna konsola industrialna PERUGIA: idealna do wąskiego przedpokoju

nowoczesny wąski przedpokój - nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft

Piękno zamknięte jest w prostocie – udowadniają projektanci konsoli loftowej PERUGIA i przedstawiają idealny mebel do wąskiego przedpokoju. Konsola ta doskonale wpisuje się w przemysłowe trendy: w jej konstrukcji zastosowano trwały stelaż z elementów metalowych, jak również blat z litego drewna. Jasny kolor blatu perfekcyjnie komponuje się z ciemniejszą ramą stelaża. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany koloru ramy i dopasowane mebla do już istniejącej aranżacji. Atutem konsoli PERUGIA jest perforowana półka, umieszczona tuż nad ziemią. Może ona służyć jako dekoracja lub dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Konsola PERUGIA sprawi, że nowoczesny wąski przedpokój stanie się bardziej ergonomiczny.

MERIDA – praktyczna konsola do przedpokojów, sypialni, salonów…

nowoczesny wąski przedpokój - dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft

Jedną z najchętniej wybieranych opcji do wąskich przedpokojów jest konsola MERIDA. Jej ponadczasowy design sprawia, że mebel ten sprawdzi się zarówno w przedpokojach, jak i przestrzeniach sypialnianych czy salonach. Prosta konstrukcja to bez wątpienia atut tego mebla – lekka optycznie oraz wykonana z trwałych tworzyw konsola pozwoli na podniesienie estetyki przedpokoju i znalezienie dodatkowego miejsca na pocztę, klucze czy zakupy.

Nowoczesny wąski przedpokój z półką na buty MILETO

nowoczesny wąski przedpokój - nowoczesna metalowa półka na buty do przedpokoju MILETO

Wąski stolik do przedpokoju to nie jedyne rozwiązanie, które można wykorzystać w przestrzeni przy drzwiach wejściowych. Świetnym gadżetem okaże się też metalowa półka na buty MILETO. Minimalistyczna półka idealnie sprawdzi się w przestrzeniach loftowych i industrialnych. Projektanci postawili na trwałe profile metalowe, umieszczone od siebie w niewielkiej odległości. Taka konstrukcja pozwala na to, aby osuszyć buty z wilgoci, zapewniając stałą cyrkulację powietrza. Półka utrzymana jest w kolorystyce czerni – perfekcyjnie wpisze się ona zarówno we wnętrza loftowe, jak i minimalistyczne czy skandynawskie.

Nowoczesny wąski przedpokój – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-27%
nowość
Dębowa konsola do przedpokoju MERIDA loft
4.1 / 7 (7 opinie)
400 zł
550 zł
-27%
Wąska dębowa konsola do przedpokoju LUGANO w stylu loft
4.5 / 10 (10 opinie)
400 zł
550 zł
-34%
nowość
Nowoczesna dębowa konsola do przedpokoju PERUGIA loft
4.6 / 9 (9 opinie)
450 zł
680 zł
-20%
Industrialna konsola z półką do przedpokoju AGROPOLI
4.3 / 7 (7 opinie)
520 zł
650 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo