Stylowe hokery w industrialnej kuchni

Stylowe hokery w industrialnej kuchni

Styl loftowy to chętnie wykorzystywany trend w aranżacji kuchni – stylowe hokery są elementem, którego nie może zabraknąć w takich wnętrzach! Kuchnie w stylu industrialnym będą zachwycać wyglądem każdego dnia i pozwolą na realizowanie nawet najbardziej szalonych kulinarnych pomysłów. Jak wykreować takie wnętrze?

Stylowe hokery i stół w kuchni

stylowe hokery Vasto

Industrialna kuchnia łączy oryginalny design zastosowanych mebli, trwałość materiałów, wysoką funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. We wnętrzach takich wykorzystywane jest szkło hartowane, naturalne drewno, kamień, cegła, metal. W dużych i średnich kuchniach warto zadbać o miejsce do podawania śniadania czy porannej kawy – idealnie sprawdzi się do tego komplet złożony ze stolika LAZISE oraz stołków barowych VASTO. Te stylowe hokery zaprojektowano z dużą precyzją: metalowe nogi zwężają się ku górze, co nadaje krzesłom optycznej lekkości. Siedziska wykonane są z litego drewna. Modne hokery do kuchni to także modele posiadające wygodne oparcia. Stołki TERAMO zapewnią komfort i pozwolą zrelaksować się przy filiżance kawy czy smacznym śniadaniu.

stylowe hokery Teramo

Stylowe hokery przy kuchennej wyspie

W loftowych kuchniach często wykorzystuje się dodatkowe wyspy kuchenne. Wyspa posłuży zarówno jako przestrzeń do przechowywania garnków i przyborów do gotowania, jak i jako blat roboczy. Wewnątrz wyspy znajdują się pojemne szuflady i półki, co pozwoli na zachowanie większego porządku w kuchni.

stylowe hokery Tivoli

By móc wygodnie pracować przy wyspie, przydadzą się hokery loft. Uwagę przyciągną stołki TIVOLI, w których projektanci zaproponowali stabilny stelaż, drewniane siedzisko i niskie oparcie. Dodatkowo stołek TIVOLI uzupełniono o podpórkę dla stóp, co pozwoli na przybranie wygodnej pozycji.

Stylowe hokery – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-34%
Industrialny hoker z oparciem TIVOLI do wyspy
4.2 / 10 (10 opinie)
390 zł
590 zł
-18%
Drewniano stalowy hoker CORI w stylu loft
5.0 / 5 (5 opinie)
490 zł
600 zł
-25%
nowość
Hoker do kuchni z oparciem TERAMO
4.5 / 17 (17 opinie)
490 zł
650 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo