Kwietnik loft – wprowadź naturalną zieleń do industrialnych wnętrz!

Kwietnik loft – wprowadź naturalną zieleń do industrialnych wnętrz!

Zieleń w pomieszczeniach loftowych to jeden z najprostszych i najciekawszych sposobów na oryginalną aranżację i dekorację przestrzeni – kwietnik loft oraz wybrane rośliny zmienią odbiór całego wnętrza. W jaki sposób dobierać rośliny do wnętrz industrialnych i jak je eksponować, aby zachwycały i cieszyły oczy każdego dnia?

Niebanalny kwietnik loft w różnorodnych aranżacjach

Wystrój industrialny kojarzony jest ze stonowanymi kolorami, surowymi fakturami. W przestrzeniach takich wykorzystywana jest stal, drewno, naturalny kamień czy szkło. Rośliny domowe sprawią, że każde pomieszczenie nabierze bardziej przytulnego charakteru, a dodatkowo zostanie ozdobione w prosty i wyjątkowy sposób.

Kwietnik loft TRAPANI – odpowiedni do salonu!

Salony i pokoje dzienne to przestrzenie, gdzie spędza się najwięcej czasu – służą do odpoczynku, spotkań w gronie rodzinnym czy do pracy. Warto w takich miejscach postawić kilka doniczek z roślinami ozdobnymi, aby nadać przestrzeni bardziej oryginalnego charakteru. W dekorowaniu wnętrz roślinami pomoże kwietnik loft TRAPANI.

kwietnik loft Trapani

Osłona TRAPANI doskonale wpisuje się w stylistykę loftową: do jej produkcji wykorzystano naturalne drewno, jak również metalowy, spawany stelaż. Stal jest malowana proszkowo, przez co zabezpieczono ją przed działaniem wilgoci czy korozją. Dodatkowo możliwe jest wybranie koloru konstrukcji z dostępnej palety barw. Szeroka podstawka kwietnika tego typu pozwala na nietuzinkową aranżację – kwietnik loft TRAPANI można wypełnić roślinami o różnej wysokości czy kolorach lub też osadzić w niej te same odmiany (np. skrzydłokwiaty), aby wykreować kaskadę zieleni. Kwietnik TRAPANI idealnie sprawdzi się też w kawiarniach, hotelach czy pubach, gdzie stanie się perfekcyjnym uzupełnieniem przestrzeni.

SAPRI – kwietnik loft do niewielkich pomieszczeń

W kawalerkach czy biurach każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z ciekawych dekoracji. Donice i kwietniki industrialne sprawią, że nawet niewielkie wnętrza nabiorą niebanalnej oprawy. Świetnym przykładem jest mały kwietnik loft SAPRI, który uzupełni salon loft!

kwietnik loft Sapri

Niewielki kwietnik SAPRI to świetne dopełnienie wnętrz loftowych – kompaktowy kwietnik może być ustawiony zarówno na stole kawowym, jak i parapecie czy wprost na podłodze. Stalowa konstrukcja podtrzymuje osłonkę wykonaną z naturalnego drewna – takie połączenie kolorystyczne doskonale prezentuje się we wnętrzach. Pojedynczy kwietnik loft pozwoli na eksponowanie ulubionego sukulentu czy też roślin, których bryła korzeniowa rozrasta się powoli, np. fikusa. Elegancki wygląd kwietnika sprawia, że idealnie wpisze się on również we wnętrza skandynawskie czy minimalistyczne. 

Minimalistyczny kwietnik loft SYRAKUZY

kwietnik loft Syrakuzy

Ponadczasowe piękno oraz ujmująca prostota to bez wątpienia najważniejsze zalety kwietnika loft SYRAKUZY. Kwietnik ten wykonano ze stali malowanej proszkowo – kolor konstrukcji można wybrać z dostępnej palety barw. Prosta podstawa pozwoli na wykorzystanie ozdobnej donicy czy osłonki, zgodnie z preferencjami. Kwietnik loft SYRAKUZY uzupełniono o stabilną podstawę. Na prezentowanym kwietniku warto ustawić rośliny zwisające, np. epipremnum czy ceropegię – wysokie nóżki kwietnika pozwolą na odpowiednie eksponowanie tego typu roślin.

SORA – kwietnik loft o uniwersalnym charakterze

kwietnik loft Sora

Szukając prostego, ale i funkcjonalnego dodatku do wnętrz industrialnych, warto wybrać kwietnik loft SORA. Prosta konstrukcja, oparta na stabilnej podstawie, wykonana jest z profili stalowych, malowanych proszkowo. Osłona donicy stworzona została z cienkiej blachy, dopasowanej kolorystycznie do stelaża. W tej prostej osłonie warto postawić rośliny kolekcjonerskie o nietuzinkowym wybarwieniu.

Kwietnik loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA
5.0 / 1 (1 opinie)
360 zł
400 zł
-19%
Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80
4.6 / 7 (7 opinie)
260 zł
320 zł
-15%
Kwietnik kubik stalowy SYRAKUZA loft
5.0 / 1 (1 opinie)
220 zł
258 zł
Osłonka na donice z drewna i metalu SALERMO 20x20x20
4.0 / 1 (1 opinie)
zapytaj o produkt

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo