Donica metalowa loft – wyróżnij wnętrza wyjątkowymi dodatkami!

Donica metalowa loft – wyróżnij wnętrza wyjątkowymi dodatkami!

Nie ma prostszego sposobu na wyróżnienie wnętrza niż wykorzystanie roślin i kwiatów. Rośliny doniczkowe będą wyglądać rewelacyjnie w każdym wnętrzu bez względu na aranżację. Chcąc wykorzystać kwiaty w domowych aranżacjach, konieczne okażą się doniczki i osłonki. Donica metalowa loft to niezbędnik we wnętrzach industrialnych i rewelacyjny sposób na to, jak w prosty sposób zmienić odbiór przestrzeni!

Donica metalowa loft doskonała do każdego wnętrza

Rośliny we wnętrzach domu czy mieszkania mają niezwykle pozytywny wpływ: wiele z nich oczyszcza powietrze, zieleń pozytywnie wpływa na samopoczucie i pozwala na relaks. Szeroki wybór roślin sprawia też, że możliwe jest dopasowanie konkretnych roślin do potrzeb i wnętrza. Dekoracje w formie kwiatów doniczkowych doskonale urozmaicą mieszkanie w stylu loftowym. Donica metalowa loft to jedna z wielu propozycji na to, jak w niebanalny sposób eksponować ulubione rośliny w takich wnętrzach. Jaki

Donica metalowa loft SONDRIO

donica metalowa loft Sondrio

Klasyczna, niska donica to niezbędnik, kiedy pragniemy kwiatami i roślinami ozdobić mieszkanie w stylu loftowym. Donica metalowa LOF SONDRIO odznacza się ponadczasową budową – sprawdzi się ona zarówno ustawiona na podłodze, jak i na stole czy na okiennym parapecie. Ze względu na niewielką wysokość donica ta jest idealna do osadzania w niej cięższych roślin, np. strelicji czy też wysokich kaktusów. Donica metalowa loft SONDRIO wykonana jest z ze stalowej blachy i opiera się na metalowym stelażu. Materiały zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, korozją. Donica ta podkreśli styl loftowy w bloku i pozwoli cieszyć oczy zielenią!

TAORMINA – donica metalowa loft dedykowana do kwiatowych kompozycji

 

Stworzenie nietuzinkowej dekoracji w mieszkaniu loftowym nie jest trudne – donica metalowa loft TAORMINA to idealny dodatek do industrialnych wnętrz. Szeroka donica rewelacyjnie sprawdzi się w tworzeniu roślinnych kompozycji: w takiej donicy warto osadzić rośliny pnące i zwisające, co pozwoli na stworzenie zielonej kaskady wewnątrz mieszkań. Innym pomysłem na wykorzystanie tej donicy na kaktusy: duża powierzchnia do nasadzenia pozwoli na zaprojektowanie wyjątkowej dekoracji z ulubionymi czy też rzadkimi okazami sukulentów. TAORMINA to doniczka na nóżkach wykonana z metalowej blachy i osadzona na wysokim, stabilnym stelażu.

Donica metalowa loft SAN REMO

donica metalowa loft San Remo

Wysoka donica SAN REMO świetnie wpisuje się w industrialny styl – wykonana jest ona z metalowej blachy, a stanowisko dla kwiatów umieszczone jest na wysokim stelażu wykonanym z profili metalowych. Donica dostępna jest w dwóch stonowanych kolorach – ciemny kolor pozwoli na stworzenie niebanalnego kontrastu przy wykorzystaniu klasycznych czy też kolekcjonerskich roślin. W wysokich donicach takich jak SAN REMO warto osadzić klasyczne filodendrony lub też rośliny zwisające, jakie jak epipremnum czy ceropegie.

Donica metalowa SORA

donica metalowa loft Sora

Donice loftowe to prosty i praktyczny dodatek, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach domowych, jak i restauracjach czy kawiarniach, zmieniając odbiór przestrzeni, i nadając mu elegancji. Donica metalowa loft SORA to element, którego nie może zabraknąć w klimatycznym wnętrzu loftowym. We wnętrzu obszernej donicy bez trudu zmieścić można eleganckie alokazje czy fikusy. Wysoki stelaż donicy pozwala też na wykorzystanie roślin wiszących, przez co całość nabierze jeszcze ciekawszego charakteru. Donica SORA posiada stabilny stelaż z metalowych profili, jej ścianki tworzy blacha. Materiały te zabezpieczono przed działaniem wilgoci, ścieraniem czy korozją.

Donica metalowa loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA
5.0 / 1 (1 opinie)
360 zł
400 zł
-15%
Kwietnik kubik stalowy SYRAKUZA loft
5.0 / 1 (1 opinie)
220 zł
258 zł
-19%
Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80
4.6 / 7 (7 opinie)
260 zł
320 zł
-10%
Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu TERNI
5.0 / 4 (4 opinie)
270 zł
300 zł
Osłonka na donice z drewna i metalu SALERMO 20x20x20
4.0 / 1 (1 opinie)
zapytaj o produkt

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo