Doniczka na nóżkach – perfekcyjny dodatek do wnętrz pełnych zieleni

Doniczka na nóżkach – perfekcyjny dodatek do wnętrz pełnych zieleni

Nie ma lepszego sposobu na udekorowanie wnętrz loftowych niż zastosowanie eleganckich donic i ulubionych roślin. Szeroki dostęp do kwiatów doniczkowych sprawia, że w salonie, kuchni czy w sypialni można stworzyć prawdziwą oazę zieleni, która wniesie powiew natury do wnętrz. Doniczka na nóżkach to świetny pomysł na uzupełnienie wnętrz loftowych czy industrialnych – warto wykorzystać ją w aranżacjach!

Funkcjonalna doniczka na nóżkach – odpowiednia dla mniejszych i większych roślin

Doniczka na nóżkach to świetny sposób na eksponowanie ulubionych roślin – szeroki wybór tego typu doniczek sprawia, że możliwe stanie się bezpieczne osadzenie roślin zarówno mniejszych (jak sukulenty), większych (np. strelicji) czy roślin pnących i wiszących (epipremnum, ceropegia). Szukając nietypowych, kolekcjonerskich roślin, nie ma lepszej opcji niż doniczki loftowe, umieszczone na nóżkach – zapewnią one nie tylko odpowiednią prezencję roślin, ale też ich stabilne podparcie. Doniczka na nóżkach wpisuje się w ozdoby loftowe – to banalny sposób na nietuzinkowy wygląd wnętrz.

SIRMIONE – niska doniczka na nóżkach

doniczka na nóżkach - Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu SIRMIONE

Jedną z najchętniej kupowanych doniczek do wnętrz industrialnych jest model SIRMIONE. Jest to donica osadzona na metalowym, spawanym stelażu. Stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozją, czarny kolor świetnie komponuje się z drewnianą osłoną. Doniczka na nóżkach SIRMIONE świetnie sprawdzi się w eksponowaniu roślin takich jak sansewierie czy zamiokulkasy. Kwietnik loft tego typu doskonale wyglądać będzie zarówno w salonach, sypialniach, jak i przedpokojach, podnosząc ich estetykę i sprawiając radość!

Doniczka na nóżkach do większych kwiatów – SAPRI

doniczka na nóżkach - Osłonka na donice z drewna i metalu Sapri

Nisko osadzona doniczka na nóżkach to świetne rozwiązanie, kiedy pragniemy umieścić w pomieszczeniu wysoki kwiat o ciężkiej i rozbudowanej bryle korzeniowej, np. palmę czy strelicję. Taka doniczka na nóżkach zapewni stabilność konstrukcji, jednocześnie zadba o odpowiednią prezencję rośliny w sypialni czy w salonie. Doniczka SAPRI posiada stabilny, metalowy stelaż z profili stalowych. Dzięki malowaniu proszkowemu można mieć pewność, że konstrukcja ta oprze się wilgoci, korozji. Donica wykonana jest z litego drewna – wykorzystanie naturalnych desek sprawia, że każda z donic będzie nieco inna i jedyna w swoim rodzaju!

Wielostanowiskowa doniczka na nóżkach TRAPANI

doniczka na nóżkach - Nowoczesna osłona na donice z drewna i metaliu TRAPANI

Jak zmienić salon w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe? Najciekawszą metodą jest wykorzystanie zieleni! Wysoka doniczka na nóżkach TRAPANI umożliwi zrealizowanie marzeń o kaskadowej zieleni we wnętrzach. Szeroka doniczka pozwoli na osadzenie kilku rodzajów roślin, aby tworzyły one niebanalną kompozycję i tworzyły żywą ozdobę. W takich donicach doskonale prezentować się będą zarówno sukulenty, jak i rośliny wiszące. Dobrym pomysłem może być też osadzenie w donicy kilku skrzydłokwiatów, które stworzą prawdziwą ścianę zieleni! Donica TRAPANI posiada stelaż wykonany z metalowych profili. Malowanie proszkowe sprawia, że konstrukcja zabezpieczona jest przed korozją. Długa donica stworzona jest z naturalnego drewna.

Metalowa doniczka na nóżkach SAN REMO

doniczka na nóżkach - Donica z metalu 30x30 SAN REMO

Wysoka doniczka na nóżkach SAN REMO to idealny dodatek do wnętrz loftowych. Minimalistyczna konstrukcja utrzymana w czarnym kolorze świetnie wpisze się w takie wnętrza i pozwoli na eksponowanie ulubionych roślin. Doniczka SAN REMO w całości wykonana jest z metalu oraz blachy – konstrukcja jest malowana proszkowo, co chroni ją przed korozją. Osłonka metalowa pozwoli na ukrycie zwykłej doniczki i nadanie roślinie nietuzinkowego wyglądu. Tego typu doniczki wykorzystywane są chętnie w pubach i restauracjach stylizowanych na loftowe.

Doniczka na nóżkach – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA
5.0 / 1 (1 opinie)
360 zł
400 zł
-19%
Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80
4.6 / 7 (7 opinie)
260 zł
320 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo