Czarna donica do salonu loft – prosta dekoracja w mieszkaniu i w domu

Czarna donica do salonu loft – prosta dekoracja w mieszkaniu i w domu

Mieszkania w stylu loftowym budzą olbrzymie zainteresowanie – styl industrialny cechuje pozorna surowość, ale również wysoka funkcjonalność, trwałość zastosowanych materiałów, możliwość przenikania się przestrzeni. Aranżując takie wnętrza, warto wykorzystać praktyczne i eleganckie dekoracje. Czarna donica do salonu loft pozwoli na urozmaicenie przestrzeni i cieszenie się zielenią.

Postaw na zieleń w mieszkaniu – czarna donica do salonu loft

Zieleń w mieszkaniach i w domach wprowadza harmonię i spokój. Zieleń uspokaja, a dodatkowo szeroki wybór roślin sprawia, że możliwe jest dopasowanie konkretnych odmian zarówno do gustu, jak i samego wnętrza. Czarna donica do salonu loft to propozycja, która pozwoli na eksponowanie ulubionych roślin i stworzenie niebanalnej ozdoby przestrzeni. Tak ozdobione mieszkanie w stylu loftowym z pewnością zachwyci domowników i gości! Zieleń idealnie komponować się będzie ze stosowanymi w mieszkaniach loftowych tworzywami: drewnem, szkłem, kamieniem.

Czarna donica do salonu loft SONDRIO

czarna donica do salonu loft Sondrio

Styl loftowy w bloku stworzyć można poprzez odpowiednie kolory, faktury, meble, tworzywa. Idealnym dodatkiem do wnętrz okaże się czarna donica do salonu loft SONDRIO. Ta niska donica świetnie sprawdzi się jako podstawa dla wysokich i ciężkich kwiatów, np. filodendronów czy strelicji. Stabilna podstawa to nie jedyna zaleta – donica ta wykonana została z metalowej blachy w kolorze czarnym. Prosty, ponadczasowy design sprawia, że donica sprawdzi się nie tylko w aranżacjach loftowych, ale też we wnętrzach minimalistycznych czy skandynawskich.

SAN REMO – czarna donica do salonu loft do kwiatów wiszących

czarna donica do salonu loft San Remo

Jak w prosty sposób zmienić odbiór salonu loft? Okazuje się, że wystarczą kwiaty! Szukając nietuzinkowych odmian, warto wybrać te, które swobodnie zwisają, np. ceropegię czy epipremnum. Chcąc eksponować takie rośliny, warto wykorzystać donicę SAN REMO. Jest to wysoka donica wykonana z blachy oraz profili metalowych w kolorze czarnym. Wysoka donica pozwoli na osadzenie roślin wiszących i stworzenie prawdziwej, zielonek kaskady w każdym pomieszczeniu w domu.

SEGNI – czarny kwietnik do salonu loft

czarna donica do salonu loft Segni

Kwietnik loft to kolejna propozycja na udekorowanie wnętrz industrialnych. Model SEGNI oparty jest na stabilnym stelażu z metalowych profili, które dodatkowo są malowane proszkowo. W kwietniku bez obaw umieścić można wybraną doniczkę – konstrukcja pozwoli na jej eksponowanie. Kwietnik sprawdzi się rewelacyjnie do osadzania wysokich sukulentów czy też fikusów. Chcąc wyjść poza utarte schematy, w kwietniku SEGNI można umieścić rzadziej spotykane rośliny, takie jak fikus Belize.

Czarna donica do salonu loft TAORMINA

czarna donica do salonu loft Taormina

Zielone kaskady kwiatów i roślin stworzyć można samodzielnie – pomoże w tym czarna donica do salonu loft TAORMINA. Szeroka donica umożliwi bezpieczne osadzenie kilku roślin i da możliwość tworzenia nietuzinkowych aranżacji, np. z roślinami wysokimi i zwisającymi. To prosty sposób na to, aby niebanalnie ozdobić wnętrze, nadać mu charakteru i wykorzystać zieleń. Donice i kwiaty to najlepsze ozdoby loftowe

TAORMINA wykonana jest z blachy metalowej oraz metalowych profili, zabezpieczono ją przed działaniem wilgoci i korozji. Produkt na długi czas zachowa doskonały wygląd.

CALAFURIA – czarna donica do salonu loft

czarna donica do salonu loft Calafuria

Donice loftowe w prosty sposób zmieniają odbiór wnętrza i pozwalają na cieszenie się widokiem ulubionych roślin. Czarna donica do salonu loft CALAFURIA to kolejna propozycja na to, aby wnętrze loftowe stało się wizualnie ciekawsze. Ta średniej wielkości donica wykonana jest z blachy metalowej oraz metalowych profili. Materiały zabezpieczono przed korozją.

Czarna donica do salonu loft – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA
5.0 / 1 (1 opinie)
360 zł
400 zł
-19%
Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80
4.6 / 7 (7 opinie)
260 zł
320 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo