Nowoczesne kwietniki do salonu – ponadczasowa dekoracja

Nowoczesne kwietniki do salonu – ponadczasowa dekoracja

Salon to przestrzeń kojarzona z odpoczynkiem, ale również podejmowaniem gości, czasem spędzanym w gronie najbliższych. W wielu domach czy mieszkaniach salon to także miejsce do podawania posiłków – wnętrza, w których funkcje się przenikają, świetnie wpisują się w industrialny styl. Elementem, którego nie może zabraknąć we wnętrzach loftowych, są kwiaty. Nowoczesne kwietniki do salonu sprawią, że możliwe stanie się eksponowanie ulubionych roślin i dekorowanie przestrzeni w najprostszy i najciekawszy sposób!

Czy nowoczesne kwietniki do salonu wpisują się w styl loft?

Zdecydowanie tak! Mieszkanie w stylu loftowym to przede wszystkim przestrzeń, światło, trwałe i proste materiały. Nowoczesne kwietniki do salonu tworzone są z metalu i naturalnego drewna, przez co świetnie komponować się będą z industrialnymi meblami, dodatkami. Styl loftowego nie da się pomylić z żadnym innym – wysokie okna posiadają szprosy, widoczne są instalacje, chętnie wykorzystywane materiały to lite drewno, metal, cegła, kamień, beton. Uzupełnieniem dla takiego tła powinny być kwiaty – zieleń wniesie do wnętrz akcent kolorystyczny, zmieni odbiór i pozwoli cieszyć się własną, domową dżunglą w środku miasta. Kwietnik loft czy doniczka na nóżkach pozwolą zrealizować marzenia o niebanalnym wnętrzu!

TAORMINA – nowoczesne kwietniki do salonu w stylu loft

nowoczesne kwietniki do salonu Taormina

foto: Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA

Zieleń zmienia wnętrza, wpływa na samopoczucie osób w nich przebywających. Stworzenie niepowtarzalnych kompozycji z roślin w salonach czy pokojach dziennych jest niezwykle proste. W eksponowaniu wybranych roślin pomogą donice i kwietniki loftowe, takie jak model TAORMINA. Szeroki kwietnik da możliwość wykreowania nietuzinkowej ozdoby i stworzenia dekoracji z różnych roślin. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie zarówno klasycznych roślin, jak i tych zwisających czy pnących. Kwietnik TAORMINA wykonany jest z metalu: konstrukcja opiera się na metalowych profilach malowanych proszkowo, co zabezpiecza kwietnik przed działaniem wilgoci i korozją. Atutem teko kwietnika jest solidna podstawa, dzięki czemu możliwe jest umieszczenie w jego wnętrzu cięższych kwiatów, jak np. strelicji królewskiej.

Nowoczesne kwietniki do salonu – kwietnik stojący SYRAKUZY

nowoczesne kwietniki do salonu Syrakuzy

foto: Kwietnik kubik stalowy SYRAKUZA loft

Prostota nie wychodzi z mody – ponadczasowy, minimalistyczny design kwietnika SYRAKUZY sprawia, że jest to jeden z chętniej wybieranych dodatków do wnętrz loftowych. Kwietnik ten zaprojektowano z myślą o niewielkich wnętrzach, jak również przedpokojach czy łazienkach. Daje on możliwość ekspozycji jednej doniczki z wybraną rośliną – jego prosta, geometryczna forma nie odciąga jednak wzroku i sprawia, że kwiaty są doskonale prezentowane. Kwietnik ten wykonano z wysokiej jakości metalu. Atutem jest stabilna podpora.

TERNI – nowoczesne kwietniki do salonu z drewnianym akcentem

nowoczesne kwietniki do salonu Terni

foto: Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu TERNI

Styl loftowy w bloku czy w mieszkaniu podkreślić można w prosty sposób – nowoczesne kwietniki do salonu TERNI wniosą powiew elegancji i sprawią, że wnętrze stanie się ciekawsze. Kwietnik TERNI łączy dwa trwałe tworzywa: stelaż wykonano z metalowych profili malowanych proszkowo, blat kwietnika stworzono z litego drewna. Te dwa tworzywa świetnie prezentują się razem, tworząc mocny kontrast kolorystyczny, i świetnie wpisując się w styl industrialny. Na kwietniku na wysokim stojaku warto postawić rośliny zwisające, takie jak epipremnum czy ceropegię.

Nowoczesne kwietniki do salonu SEGNI

nowoczesne kwietniki do salonu Segni

Klasyczny, prosty i trwały kwietnik SEGNI pozwoli na nowo stworzyć pojęcie stylowej przestrzeni. Stanie się on idealnym dodatkiem zarówno w salonach, jak i wnętrzach takich jak sypialnie, biura, nowoczesny przedpokój loft w bloku i domu. Kwietnik stworzono z metalowych profili, stanowisko na doniczkę umieszczono tak, aby dodatkowo było ono zabezpieczone metalową ramką. W ten sposób doniczki są lepiej chronione przed przypadkowym strąceniem.

Nowoczesne kwietniki do salonu – galeria, inspiracje, pomysły, aranżacje

Produkty powiązane

-10%
Industrialny metalowy kwietnik stojący TAORMINA
5.0 / 1 (1 opinie)
360 zł
400 zł
-10%
Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu TERNI
5.0 / 4 (4 opinie)
270 zł
300 zł
-19%
Nowoczesny metalowy kwietnik stojący SEGNI 30X30X80
4.6 / 7 (7 opinie)
260 zł
320 zł
-15%
Kwietnik kubik stalowy SYRAKUZA loft
5.0 / 1 (1 opinie)
220 zł
258 zł

Copyright © 2024.. notodo

Created by: xann marketing logo